Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Az exem egy kullancs!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Az exem egy kullancs! Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottunk, de nem érti meg hogy vége! Nem veszem fel ha keres, az üzenetire nem válaszolok. Képes a huga v a haverjai Facebookjáról írni, + az ő telójukról (v telefonfülkéből) felhívni!!! Mit csináljak, h nyugtom legyen már végre? 22/L
2013. máj. 5. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Értsd meg ,hogy ő még szeret. Vedd fel a telefont, mond meg neki ,hogy te nem szereted már és hogy neki se lenne jó ez így már. Próbáljon túl lépni. Ne legyél szegénnyel ilyen gondolj bele neki is mennyire megalázó ez, de a szerelem teszi vele. Mennyire fájhat neki. Beszélgess el vele és próbálj meg békésen elválni tőle.. magamból indulok ki nekem is jól esne.
2013. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, még iszonyat régen. Kidobtam, elmagyaráztam azért neki hogy miért is. nem tetszett neki, magyarázta hogy meg változik stb. Próbáltam neki szépen, ahogy az első is írta, beszéltem vele, még miután kidobtam, leültem vele elbeszélgetni. Semmi. Semmit nem ért hogy normálisan próbálkoztam. Ő ugyanúgy 'zaklatott', hívogatott, üzeneteket küldött, olyan haverjaival üzengetett akiket én is ismertem, vagy éppen az én haverjaimon keresztül üzengetett, már katasztrófa volt az egész. Akkor úgy voltam vele, hogy ha szépen nem megy akkor majd csúnyán. Beszéltem vele, nem éppen normálisan, el mondtam mindenféle kertelés nélkül hogy mért dobtam ki, és mit gondolok róla, plusz még rá tettem egy két lapáttal is, hogy abba kiábránduljon belőlem. Utána még volt hogy hívott, felvettem, akkor le lehordtam. Amikor esetleg össze futottunk, elmentem mellette nem is köszöntem neki. Utána mér abba hagyta. De a mai napig nem törődött bele, pedig ennek már több mint 6 éve.

tudom jól hogy bunkó voltam, de azt is hogy máshogy nem állt volna le. Azzal hogy leültem vele beszélgetni, azzal csak azt erősítettem benne, hogy mi igen is ki fogunk békülni..legalább is neki ez jött le.

Egyébként elsőnek próbálkozz azzal hogy beszélsz vele normálisan, ha nem megy..akkor pedig te döntésed, hogy miként rázod le.

2013. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj! Kicsit gondolj bele az Ő helyzetébe most! Ez a srác biztos megalázottan, lelkileg sérülten, alábecsülve érezheti magát. Gondolom, az önértékélése már biztos a mélybe süllyedt. Ne legyél kegyetlen vele! Mondd el neki kedvesen de távolságtartóan, hogy amit most csinál, azzal csak magát teszi teljesen tönkre, hiszen te már nem szereted őt. Mondd neki, hogy forduljon a barátaihoz, családtagjaihoz, esetleg tanácsadóhoz segítségért, mert te sem akarod végignézni, ahogy szenved érted.


Meg kell értenie, hogy ennek már vége. Mondd neki, hogy legyen erős, ne alázkodjon meg előtted, hiszen az idő majd elmúlasztja a sebeket a szívében, és idővel újra rátalál a boldogságra, ha ő is akarja. De ahhoz hogy újra rátalálhasson a boldogságra, el kell engednie a veled kapcsolatos reményeit, gondolatait.


Ne legyél vele bunkó! Ha egy kicsit is szeretted és tisztelted ezt a fiút, légy vele megértő, hisz ilyet bárki megélhet, hogy a szerelme elhagyja, akiért akár meg is halna(lehet később te is átéled majd, és megtudod milyen rossz is ez az érzés). Szóval ne sebezd tovább a lelkét, ne bántsd tovább szavakkal, mert akik már elértek egy bizonyos szintet, azok képesek a legmélyebb szintre is lesüllyedni, teljesen megalázva magukat. Ahhoz, hogy képes legyen újra talpraállni és bízni magában, hogy később másba szerethessen bele, és elfelejthessen téged, a te támogatásodra is szükség van most! Azt mondom ne légy vele elutasító, de semmiképpen ne viselkedj új, hogy reményeket lásson az újrakezdéshez. Ne légy a barátja, csupán légy számára egy kedves ember, akire támaszkodhat a nehéz időkben. Ne utasítsd el tovább, hidd el, az csak rosszabbra vezet! Légy mellette ha kell, de tartsd meg a kellő távolságot.


Remélem tudtam segíteni.

2013. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!