Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy koptassam le azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le azokat a csajokat akik nem jönnek be?

Figyelt kérdés

Sajnos lehet hogy velem van a gond, de kérlek ne nézzetek túl egoistának, de van egy csomó lány ismerősőm akik nekem nem jönnek be, de nekik én igen, és már minden szart megpróbáltak, hogy felkeltsék a figyelmem...én észre is vettem, de próbálom nem elhányni magam..:D


Ja...amugy meg tök szerencsétlen vagyok mert akik nekem jönnÉNEK be, azoknak én nem jövök be...:(


Szóval vissza kanyarodva hogy monjdam meg az olyan nőknek akik nem tetszenek, hogy száljanak le rólam, és haggyanak békén? ( igy már mondtam hogy haggyál békén, de csak viccnek vette, és röhögött eggyet)..... de már megfulladok a piócáltól:((



2013. márc. 28. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:

aki nekem is bejön annak én se jövök be és fordítva is igaz! :DD

próbáld meg rendesen közölni velük, vagy talán egy idő után békénhagynak! :DD

2013. márc. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hányd el magad nyugodtan, hátha lekopnak tőle...
2013. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezt a szerintük "szexi" mell ki villantós, és segg pucsítós mozdulataikra értettem
2013. márc. 28. 07:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem... a legjobb lekoptatás, ha megmondod neki, hogy van egy másik lány, aki érdekel.
2013. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáid...
2013. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elég nagy probléma, ha az ember nem azoknak jön be, akikkel ő is el tudná képzelni... én becsülöm a kérdezőben, hogy nem a mindennapi betevőt hajtja.
2013. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3 megoldásom van erre:


1. "Van barátnőm, és bár nagyon vonzó vagy, de én ilyen grál lovag vagyok, ezért nem lehet köztünk semmi." Előnye, hogy ha tényleg van barátnőd, akkor szinte őszinte voltál. Hátránya, hogy lehet, hogy nincs barátnőd, és erről tud.


2. Elhívod randira, ahol direkt nagyon szerencsétlen vagy. Elkövetsz minden hibát. Siránkozz az exedről. Lépj véletlenül a lábára. Eleve, a randi legyen reggel 5 órakor, valami BKV megállóban. Fingjál hangosan, majd direkt kérj bocsánatot, hogy felhívd rá a figyelmet, majd siránkozz erről is egy sort, hogy milyen szerencsétlen vagy. Ha véletlenül olyan helyre mentek, ahol fizetni kell, mert nem figyeltél, amikor azt ítam, hogy buszmegállóban legyen a randi, akkor ne legyen nálad elég pénz a saját fogasztásodra sem :D

Van azonban, hgy ez sem elég, mert a lány annyira a fejébe vette a dolgot, hogy ezt pl. aranyosnak tartja, különlegesnek könyvel el ettől. Ekkor jön a 3. pont.


3. "Meleg vagyok."



Egyre vigyázz: soha, de soha ne pattints nyíltan egy lányt, ha kedves az életed! Tele van a mitológia és a biblia ilyen sztorikkal, amikor valaki nyíltan elutasít egy nőt, és mindig katasztrófa a vége... szóval azt ne :D

2013. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)) megy mindenkinek a zöld kéz:D


Ja, és az utolsónak: lehet hogy igy fog kezdődni a szinészi karrierem:DD

2013. márc. 28. 10:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű NEM-mel.
2013. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha alapból azt vesszük mintának, hogy a nők hogyan koptatják le a férfiakat, akkor azt hiszem minél bunkóbban kell...

Kedvenceim, a "Nézzél már magadra!", és a "Veled, biztos nem!", javaslom ezek alkalmazását, mert úgy tűnik számukra ez a legmegfelelőbb közlési mód és alkalmazkodni kell az igényeikhez.

2013. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!