Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim más csajokat ölelget?

Figyelt kérdés
Ma egész nap úgy viselkedett velem mintha csak haverok lennénk pedig nem is szakítottunk, hülyéskedett velem meg cseszegetett s aztán délután meg ölelkezett egy másik csajjal..... aztán meg nem szólt hozzám. Nem értem mi baja lehet... Nem akarom elveszíteni mit tegyek?

2013. márc. 14. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, miért csinálja? Néma gyereknek, tudod...
2013. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem meg, de nem merem mert félek az igazságtól..........
2013. márc. 14. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nos, akkor semmit nem tehetsz.
2013. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy miért.Én is úgy köszönök lány ismerősöknek,hogy megölelem őket.(az személyesebb)
2013. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj attól hogy egy srác másik lánnyal ölelkezik még semmit nem jelent, lehet baráti ölelés is. A másik ahogyan veled viselkedett az persze más tészta, figyelj lehet hogy félsz az igazságtól de vannak dolgok amikkel szembesülni kell akár jó lesz akár nem, az is lehet hogy semmi baj nem lesz belőle és szerintem jobb lesz így megtudni bármi is legyen az mielőtt mástól tudod meg hogy mi a helyzet vagy te magad fogod látni. Én beszélnék vele erről.
2013. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fájni fog, de ugyanakkor felszabadít. Hazugságban nem jó élni. Tartsd ennél értékesebbnek magad.
2013. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:'( azért köszi
2013. márc. 14. 16:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és úgy teszek ahogy mondtátok!!!!
2013. márc. 14. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:

a válaszolóknak igazuk van

kérdezd meg, beszélj vele, félsz az igazságtól, akkor valahol Te is érzed, gond van

attól még nem tudsz valamit, az nem azt jelenti nincs, beszélj vele, aztán kiderül mi lesz, nem akarom elveszíteni, az lehet és így jobb? N

2013. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
férfi és nő közti baráti ölelésben én nem hiszek.Az már egy elég közeli testkontaktus és én kérdezni se kérdeznék semmit ha nem ott hagynám a túróba.Az én elvem az ha van egy társam engem ölelgessen és mutassa ki mások elött is ezzel hogy egymáshoz tartozunk.Ha meg mást akar ölelgetni akkor le is út fel is út,viszlát.
2013. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!