Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti menyire szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti menyire szeretitek a "kocka" csajokat?

Figyelt kérdés
Mármint kapcsolatot is alakítanátok ki velük,vagy csak azért mert kocka,és akkor tudjatok vele hencegni,vagy netán messziről elkerülitek őket? : )
2013. márc. 25. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért tudnánk vele hencegni? Az menő ha nem csak én nembírok elszakadni a géptől hanem a csajom se? :D
2013. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
csak ha farmol nekem egész nap
2013. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem ilyen mangakocka (bár azsem rossz) hanem gépes játékokkal játszik, de nem ilyen böngészős gyökérségekkel hanem normálisakkal pl: wow, cs, Oblivion, Skyrim <3, RPG-k stb és nem (annyira) visszahúzódó és normélisan is néz ki, nem valami hegyi ork akkor szerelmes vagyok.
2013. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A gömbölyűeket jobban szeretem. :D
2013. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hegyi ork:P ez tetszik xDD első válaszoló,mostanában ez a menő,ha egy csaj kocka...bocs rosszul fogalmaztam :D
2013. márc. 25. 22:32
 6/17 gabriell88 ***** válasza:

Néha eléggé rossz.Tapasztalt kocka párkapcsolatban élő nőként írom :D

Van, hogy átesem a ló túloldalára és akkor egész nap tudom nyomni, amit persze a párom egy ideig elvisel, no de ha kiborul a bili...Nem foglalkozol velem... stb mondatokkal.De ettől eltekintve szeret, mondjuk benne is elveszett egy mini kocka, bár ő inkább stratégiai játékokkal nyomja míg én a mészárlósakat bírom :D Szóval arany középút, lehetsz kocka, de törődj a pároddal is :)

2013. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kocka csajok előnyt élveznek,de csak ez alapján nem alakítanék ki velük kapcsolatot,ahhoz meg kéne ismernem őket,hogy emberileg milyenek stb Mert hiába kocka egy csaj ha egy undok béka akkor nem is próbálkoznék nála.Ezeket az otthonülős csajokat nehéz megtalálni,én meg nem fogok wow-ozni csak azért hogy összejöjjek egy kocka csajjal mert az már szánalmas lenne
2013. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
persze.törődnék,ha lenne kivel..: P..csak nem tudom,hogy ez ismerkedésnél mennyire számít :)
2013. márc. 25. 22:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem lenne bajom egy ilyen lánnyal. Addig legalábbis semmiképp amíg nem ülne többet a gép előtt mint én ;)
2013. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 csaky_baba válasza:
én nagyon szeretem őket legyenek kicsit kockák romantikusak meg minden de azért nemi cuucc is kell!
2013. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!