Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti menyire szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti menyire szeretitek a "kocka" csajokat?

Figyelt kérdés
Mármint kapcsolatot is alakítanátok ki velük,vagy csak azért mert kocka,és akkor tudjatok vele hencegni,vagy netán messziről elkerülitek őket? : )
2013. márc. 25. 22:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Klánháborúzhat, az tetszik, de amúgy meg ne legyen kocka.

23/F

2013. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Párom meg én is kockák vagyunk, de pont ezért értjük meg egész jól egymást :D Tudunk a játékokról is beszélni, én azt is szeretem nézni ha ő játszik, vagy együtt csinálni (pl. Guild Wars 2), stb...

De mivel külön élünk, ha találkozunk akkor nem csináljuk, hanem egymással foglalkozunk. Ismerünk egy másik kocka párt, náluk okozott problémát ez a kapcsolatban, hogy főleg a csaj ült akkor is a gép előtt amikor a srácnál volt... de szerencsére ez megoldódott beszélgetéssel. Az a lényeg, hogy mint mindenben, ebben is kell mértéket tartani.

21L

2013. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Felkeltené az érdeklődésem, de csak azért nem jönnék vele össze, mert kocka, és nem hencegnék vele, ez egészen szánalmas volna :D


22/F

2013. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek ezek a csajok.
2013. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mit nem adnék egy olyan lányért, aki nem csak a szépségápolásról ruhákról stb tud beszélni. szal nekem is tetszik ha egy lány ért a géphez :D 17f
2013. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát ez tök meglepő....az én baráti körömben mindenki pikkel rám ez miatt : )
2013. márc. 26. 20:23
 17/17 anonim ***** válasza:
Én kicsi korom óta ott voltam unokatestvéreim mellett amikor épp "kockultak" :) és őszintén? én már csupán csak nézni is élvezem :) alapvetően én ritkán játszom, de sok képregényt olvasok és elég naprakész vagyok az efféle témákban, ráadásul okos, és a visszajelzések alapján csinos lány vagyok ... Számomra mindig inkább előny volt, mint hátrány, de mondjuk sosem az olyan kis cicafiúknál kerestem a boldogságot.
2013. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!