Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le anyámat...

Hogy koptassam le anyámat magamrol?

Figyelt kérdés

már 18 éves vagyok és kezdem kicsit röhejesnek érezni hogy félora késésért 2 hét szobafogságot kapok meg egyéb f*szságok amiket kitalál unalmában. Mindig nyomoz követ a sarkamban van állandoan..:D

multkor megsértödött mert nem jelöltem vissza pl facebookon!

normális az ilyen szülö?:D mert sztem nem..mit kezdjek vele?

18/L


2011. jan. 23. 20:32
1 2
 1/20 anonim válasza:
0%

Egyszerűen ne tedd azt amit mond ***-le:DXD

Tapasztalatból modnom ;D

2011. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Addig oké hogy vele laksz de szerintem a szobafogságot nem kötelező 'elvégezned'!

Persze, az ő háza, de te jogilag felnőtt vagy, nem zárhat be!!!

2011. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
nyugi az enyémnek is vannak ilyen f***i, hát ha eddig nem nevelted meg akkor már ezután se fogod tudni.Sajna nem hiszem hogy sok mindent lehet ezzel kezdeni, én csak arra várok hogy minél hamarabb elhúzhassak otthonról.számomra ez jelenti a megoldást.
2011. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

:D


Attól még lehet normális, csak félt! Mostanában amennyit hallani lehet fiatalok balhéiról... Félt és nem akarja, hogy bármi bajod essen-ennyi :)

2011. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez alapján te nem vagy normális... Én is korodbeli vagyok, az én anyám is aggódNA állandóan, és kiakarNA mindent deríteni rólam meg az életemről HA nem mondanék el neki mindent, amit tudnia kell, és titkolóznék, és kiosztanám azért mert aggódik értem. Ha kések, mindig felhívom időben, hogy tudja hol vagyok, mikor érek haza, stb... Sose aggódik, és ebből következik hogy sose b@sztat.
2011. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
azért sztem tökre nem elvárhato hogy mindenbe beavassam..mivel megvan nekemis a magánéletem akármennyire is hihetetlen... és van amit jobb ha nem tud. De nem érti
2011. jan. 23. 20:40
 7/20 anonim ***** válasza:

Erre elég nehéz válaszolni. Vagy felnőtt módjára kezeled a dolgokat, és megmondod, hogy "Anyám, nagykorú vagyok, jogod van tudni hol vagyok és merre, de a szobafogságot felejtsd el!" És ne engedd neki. Valamennyire tartsd be a szabályokat, de az ilyen hülyeséget egyszerűen köpd le, mert mást nem tudsz vele mit csinálni.


A facebook nálunk is téma volt, én se jelöltem vissza anyámat. Semmi köze hozzá, miket kedvelek, stb. Holott én már harminc vagyok. Hozz létre egy másik facebookot, amit nyugodtan bejelölhet meg nézegethet.

2011. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
átérzem a helyzetet, nem tudom mit csinálhatnék...
2011. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Látod PONT most mondtad meg a lényeget. "Van amit jobb, ha nem tud!" Tudod, ha tényleg van illetve vannak ilyen dolgaid akkor teljesen megértem az aggodalmát. Bár a szobafogság ódivatú és nem egy 18 éveseknél alkalmazott fegyelmező eljárás, de én mondjuk sokkal rosszabbat is ki tudnék találni. Ráadásul szerintem az egyik legrosszabb dolog egy szülő életében, ha nem tud kelő információt a kamasz gyerekéről. A lelke örökké háborog és nyugtalan. Nagyon tré lehet, de te még látom nem vagy elég érett, hogy ennyire mélyen belelássál ebbe.


Ui.: A mostani tinik viselkedése, amit az ember minden nap hall és tapasztal pedig még jobban arra sarkallja őt, hogy óvjon téged. Idővel a hasznodra fog válni! Sőt, ha elég kitartó, akkor még hálás is lehetsz neki érte egy 10 év múlva mondjuk...

2011. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a van amit jobb ha nem tud alatt nem kell a legrosszabbra gondolni csak hogy ilyen olyan haverok mit irnak az üzenöfalamra vagy én az övékére.. mivel ugyebár a facebok jelöléséböl indult ki a vita.. És tudom hogy ezeken is kiakadna meg amugy is tabu téma ez egy szülönek sztem.. pedig semmi rossz nincs benne. Szoval erre értem hogy van amit jobb ha nem tud egy szülö. Énsem szeretném nyilván tudni hogy ö a barátaival miröl cseveg..
2011. jan. 23. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!