Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le nagyanyáma...

Hogyan koptassam le nagyanyámat magamról és anyáról?

Figyelt kérdés

Elegem van!Nagyanyám azt hazudja anyámról hogy a hátam mögött anya lekurv@z meg elhord mindennek!Imád hazudni, utál engem is, fenyegetett már azzal is hogy úgy nyakon b@sz hogy ott maradok.A lényeg az hogy utál engem meg anyát csak a tesómat szereti.Anyának van egy barátja mert apával elváltak

(vajon miért? mert nagyi szétszedte őket hazudott apának hogy anya mással megcsalja, meg hogy apa belökte a szekrénybe mikor apa hozzá sem ért)a lényeg az hogy anyáról hazudgál amit nem hiszek el neki, de most apa is jó amikor meg apa volt akkor meg szar volt, de most hogy 7 éve elváltak és anyának itt van a hapika mosz minden az ő hibája.

én már nem bírtam idegileg letámadtam nagyanyámat hogy mi az istent képzel és most én vagyok a szar.na meg anya.

tervezik anyáék a költözést de nagyi nagyon tud terrorizálni félek hogy anyát visszacsábítaná hogy neki fáj valamije mert azt mondja állandóan hogy fáj a szive 5 másodperc után már nem, ha nem csinálok meg valamit akkor miattam fáj a szive.

a lényeg az hogy utálom


2012. dec. 28. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akár én is írhattam volna ezt a történetet csak 10 évvel ezelőtt! :-( Sajnos az egyetlen megoldás, ha külön költöztök tőle! Nem fog megváltozni, és megkeseríti az életeteket. A mienk még azzal is párosult, hogy enyhe skizofréniát is meg lehetett állapítani benne. Ha más látta előadta a szegény, üldözött nagyit, ha maga volt akkor átváltozott egy sunyi, uralkodó vitázó barommá. Mi akkor tudtunk tőle megszabadulni, mikor rájött komolyan gondoljuk a költözést (és a nagy házat Ő nem tudta volna fenntartani) és így Ő ment el kifizettük őt! Ne hagyjátok annyiban, mert pokol lesz az életetek!
2012. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell költözni! A nyanya meg fájdítsa csak a szívét, mit foglalkoztok vele? Úgy kell neki!
2012. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
verd meg
2013. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!