Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan "koptassam" le?

Hogyan "koptassam" le?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel 5 éve osztálytársak vagyunk. Eleinte tetszett,mert ő volt az egyetlen aki magasabb volt nálam,aztán elfelejtettem,mert leszart meg paraszt volt,aztán ahogy nőttem,és lányosabb lettem egy éve azt veszem észre,hogy "bejövök" neki. Kinyitja előttem az ajtót,megkérdezi,hogy kérek e a kajájából meg ahogy rám néz meg érdeklődik,kérdezget.

Na most,nekem ő már egyáltalán nem jön be,mert a többiek is megnőttek,nem ő az egyetlen ilyen fiú,viszont ha megemlítem a barátnőmnek,hogy "lehet,hogy tetszem neki,de nekem ő nem" akkor mondja,hogy dehogy is jövök be neki,miből veszem ezt?

Tanácstalan vagyok,és nem akarom összetörni a szívét a fiúnak,de nekem ő nem kell,és azt sem tudom biztosan,hogy tetszem e neki.

Hogyan mutassam ki,hogy nekem ő nem pálya,ha nem akarom megbántani?



2013. jún. 11. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg többet nézel bele a dolgokba. Lehet, hogy alapból udvarias veled?

Szerintem ne tégy semmit. Légy továbbra is távolságtartó vele.

2013. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%
Mond meg neki higy ne rajtad vesztegesse az idejét hanem keressen egy másik lányt, mert te csak úgy tekintesz rá mint egy barát.
2013. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen iskolába jársz, de nálunk ez alap dolognak számított, hogy a fiúk az ajtóban előreengedték a lányokat és ha chips vagy valami hasonló volt náluk megkínáltak minket. :)
2013. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

utolsó: sajnos ebben a generációban,már nemhogy ezeket nem teszik meg,de oltogatnak is minket,és bunkók is velünk.


köszönöm a válaszokat,nem mehetek csak úgy oda,hogy bocsi de nem tetszel,mert lehet hogy én egyáltalán nem tetszem neki.

2013. jún. 11. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért udvarias, mert ő is érettebb lett.
2013. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg ő nem mond semmit, neked sem kell.
2013. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Figyelj csajszi, élvezd ki a srác kellemes társaságát, addig amíg nem bizonyosodsz meg róla, hogy többet akar tőled
2013. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok minden lánnyal, szóval lehet, hogy beleképzeled. 13/f
2013. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emberek ***** válasza:

nem tudom kedves kérdező az miért udvarias, ha valaki előreenged az ajtóban, vagy megkínál a saját nassolnivalójából. nekem ez elég egyértelmű, triviális, hogy megteszem. lehet csak azért mert így neveltek, de akkoris.


mondjuk a mai világra ez nem nagyon jellemző, ami által megértem miért is tartod furának.

amúgy meg az 1-es válaszoló nagyon jól leírta, hogy nem kell semmit sem tenned, csak tartsd a távolságot vele!

2013. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!