Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés
van egy évfolyamtársam, aki az osztálytársaimmal jóban van. pár hete bejelölt egy közösségi oldalon, és én persze kedves voltam vele, ha kérdezett valamit, válaszoltam stb. elsütöttem pár bókot is (mint mindig MINDENKINEK) és ez neki nagyon jól esett. nagyon megkedvelt, és csöpögős szövegeket írogatott. kivettem az ismerőseim közül, erre sem esett le neki, hogy hagyjon békén, és hogy nem vagyok rá kíváncsi. tegnapelőtt rám írt, és mikor mondott valamit, cs annyit válaszoltam, hogy: aha. mondta, hogy: eleged lett belőlem. válaszoltam, hogy: nem a te hibád, egy idő után minden fiúból elegem lesz, kivéve egyből :) (ezt az utolsó részét azért írtam, hogy emlékeztessem: nekem már tetszik valaki. erre írta, hogy jó, akkor békén hagy, de már megint rám szállt. segítsetek nagyon idegesítő!!! ://
2013. júl. 18. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

logika:tiltod

így nem bír írni,ennyire egyszerű

2013. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán máskor ne bókolj fiúnak. Egyébként miben segítsünk? Tiltsd le a pitsába és kész.
2013. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne válaszolj neki, egy idő után megírja, hogy írjon
2013. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*megunja :D:D elírtam
2013. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyszer letiltottam de másik helyen kérdezte h miért tiltottam le stb. és ha nem akarok bunkó lenni visszaveszem :/ abban segítsetek h mivel utáltassam meg vele magam...
2013. júl. 18. 13:35
 6/7 acelsziv ***** válasza:
100%

nem akarsz bunkó lenni? Inkább szenvedsz miatta?

Tiltsd le a francba és a kérdezi mondd meg, hogy nem akarsz tőle semmit és zavart a szövege.

2013. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenki kapta a zöld kezet...
2013. júl. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!