Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le?!

Figyelt kérdés
7. - es vagyok és egy 8. - as fiu odajött hozzám egyik nap és elkezdetg flörtölni. próbáltam lekoptatni de követett és fogdosott!! siettem egy tanárhoz de ott beatta az ártatlant és nem hittek nekem. Hazafele is követett és fotózott!! a lépcsőházba elkeztem ordibálni vele hogy huzzon már a pichaba de nem ment. Az egyik szomszéd állitotta le!!!!! Másnap elvette a kajapénzem és berakta az alsójába. mondtam hogy adja vissza de azt monta hogy vegyem ki ha nagyon kell!!!

2013. jan. 15. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ekkora gyökeret...mondd meg neki, hogy csináljon úgy, mint a festék és kopjon le. ha nem segít, rúgd tökön
2013. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jelentsd az igazgatónak és beszélj a szüleiddel, majd az ő szüleivel. Ne hagyd, hogy ez elfajuljon! Nem szabad!
2013. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

cigu-e?

szólj édesapádnak, hogy látogassa meg.

2013. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bino ***** válasza:
Úgy tökön rúgnám az ilyen férgeket, a legfontosabb ,hogy ne hagyd elfajulni a dolgokat mert ebből baj is lehet. Mindenképpen szólj a szüleidnek!!
2013. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 MarkoG ***** válasza:
fogadok h roma volt
2013. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
rosszul tippelsz nem az. nem csak azok lehetnek gyökerek...
2013. jan. 15. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:
egy jól irányzott rúgással találd el a tökeit.
2013. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ahogy előttem is mondták, rúgd tökön. megérdemli az ilyen. de úgy Istenesen.
2013. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok de szerintem is rúgd tökön
2013. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én vagyok az a fiú vagyok de szerintem is rúgd tökön
2013. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!