Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Hogyan koptassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel 2,5 éve találkoztam! Randiztunk, társkeresős ismeretség volt, és nem volt fair, hogy egy olyan képet küldött, amin 20 kilóval soványabb volt.


Azóta kb. fél évenként írni szokott sms-t. Pedig egyértelmű volt, hogy nem akarok tőle semmit.


Most épp szerencsére nincs barátnőm, de mi lett volna ha lenne, és látja hogy egy idegen számról egy másik lány írt nekem sms-t?


Mit csináljak? Válaszoljak neki és felejtsem el? vagy hagyjam figyelmen kívül?


1,5 éve sem válaszoltam neki, és tegnap mégis írt sms-t.


2012. júl. 27. 09:20
 1/10 A kérdező kommentje:
hülyén fogalmaztam: válaszoljak neki és írjam le hogy felejtsen el?
2012. júl. 27. 09:21
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van barátnőd, és látja, megkérdezi, hogy ez most mi, és elmeséled, amit itt leírtál, akkor nincs gond.


Azzal a nővel nem is érdemes folytatni, aki ezt nem érti meg és balhét csinál belőle.


24/N

2012. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de az a lényeg, hogy engem nem érdekel ez az sms-ezgető lány. sem barátként, sem haverként, sem ismerősként.


és ilyenkor ezt már zaklatásnak érzem...

2012. júl. 27. 09:24
 4/10 anonim ***** válasza:
tiltasd le a telefonszámát
2012. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt hogyan kell?
2012. júl. 27. 09:35
 6/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen hagyd figyelmen kívül és kész.
2012. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van már ezer alkalmazás, ami visszautasítj az sms-t és a hívásokat.
2012. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül. Egyébként megbeszélted vele, hogy nem akarsz tőle semmit? Látom írtad, hogy egyértelmű volt hogy nem akarsz tőle semmit. Csak nem mindegy, hogy mondjuk eltűntél szó nélkül, vagy meg is beszélted vele.
2012. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
írj neki vissza, hogy : kopj le dagi!
2012. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fél évente kapsz tőle 1 (azaz EGY darab) sms-t és ezt zaklatásnak nevezed? :D

Bocs, de azért ez még messze nem az.

Amúgy meg nem tudom miért pörögsz ezen.

1. Lesz barátnőd, gondolom nem lesztek egymás s*ggében egyfolytában, tehát ha jön is a "féléves" sms, nem is biztos, hogy ott lesz éppen, ergo nem kell magyarázkodni.

2. Ha a barátom kap üzenetet, eszem ágában sincs ott teremni mellette és kérdezgetni, hogy "na kiírtkiírt???", tehát normális lányok esetében tök mindegy, hogy jelen van-e ha üzeneted érkezik a lánytól

3. Ha mégis kifognál egy hisztis p*csát, aki minden sms-t és hívást lekövet, egyszerűen elmondod a sztorit és kész

4. Írd meg a csajnak, hogy ne írjon többet

Ne legyél már ennyire szerencsétlen...

L/25

2012. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!