Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért üldöz, hogy koptassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért üldöz, hogy koptassam le?

Figyelt kérdés

Elég félős lány vagyok és nem akarok pasit.

Viszont időnként bepróbálkoznak és nem tudok nem-et mondani a félősségem miatt mert ha megpróbálkozok vele akkor a pasi elkezd szövegelni hogy de így, de úgy, csak egy ital, egy randi, egy esély jár mindenkinek...

emiatt kb. 25 kínos randin túlvagyok, és 2. egyik után sem lett mert bekamuztam valamit hogy még mindig az exemet szeretem.

de utálok hazudni és utálom ezeket.

most megint bepróbálkozott egy, váratlanul elémugrott a semmiből és hogy tetszek meg igyak meg vele egy italt.

én meg kb. szívrohamot kaptam és azt makogtam hogy nem érek ma rá mjad máskor.

viszont rendszeresen járok a csarnokba mert úszok és ő ott dolgozik.

én meg kb. 2 hete bújkálok előle, ha meglátom hogy jön bemegyek az öltözőbe vagy a szaunába. volt hogy nem mertem kijönni a szaunából mert előtte lebzslet, és majd 20 percig ott senyvedtem mire elment.

annyira félek hogy megint randiznom kell és nyaggatnak mindenféle magyarázatokkal ha utána nem-et mondok.

mit csináljak?

ha el kell mennem mellette úgy teszek mintha nem látnám és azt hinném hogy másnak köszön, de ma mikor elindultam gyanútlanul az öltözőhöz kirontott az elsősegélyes szobából és éppen csak hogy magamra tudtam csapni az ajtót.

nagyon nem akarom az egészet, még a nevét se tudom meg semmi, ez meg már hetek óta lesett mikor úsztam.


2012. szept. 9. 03:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne nem bujkálni, hanem elé állni és kerek-perec elmondani neki, hogy nem kívánod vele a kapcsolatot. Nem kell magyarázkodnod. Felesleges.
2012. szept. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

és mit mondjak hogy utána ne faggason hogy miért meg ne akarjon rábeszélni?

Mondjam ki nyíltan hogy nem tetszik a külseje vagy mit?

2012. szept. 9. 03:13
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod azt is hogy nem akarsz pasit, vagy hogy más tetszik neked, vagy hogy ő helyes de neked még se jön be úgy és ne csinálja ezt, mert téged nagyon zavar és így csak megutálnád. amúgy írtam üzit :D válaszolsz majd? :)
2012. szept. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de nem lehetsz ennyire anyámasszony katonája. Megmondod neki(k), hogy: " Bocsi én nem akarom, viszlát", és elsétálsz a dolgodra. Neten meg főleg nem muszáj nekik válaszolni. De persze akár szenvedhetsz is tovább.
2012. szept. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, úgy látom, téged megszálltak a p*navadászok! Jobb lesz, ha veszel magadnak egy önvédelmi fegyvert!
2012. szept. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

jaj neten szerencsére nem talált még meg...már csak az kéne O.o

egyébként nem írok vissza privátot mert tényleg nem akarok semmilyen pasit, nemcsak őt nem!

csak az a baj hogy hiába vagyok őszinte másnak is mondtam hogy nem akarok és ilyenekkel jöttek hogy de ők bebizonyítják hogy igen, hogy jó lesz velük meg mindenki érdemel esélyt. örökké ezzel az esélyes szöveggel jönnek, de én kikészültem már a sok esélyadásba mikor egy rakat olyannal randiztam akik nem tetszettek.

2012. szept. 9. 03:31
 7/20 anonim ***** válasza:
akkor legalább annyit mondj el, hogy hány éves vagy:) bár nem értem miét nem írsz vissza pedig nem akartam a pasid lenni hisz nem is ismerlek :) csak aranyosnak tűnsz
2012. szept. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

jah.

adj már egy Esélyt:D az utolsónak...

2012. szept. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nem szeretek neten beszélgetni mert már zaklatott egy perverz a neten

barátságban meg már nem tudok hinni mert a pasik úgyis mindig többet akarnak, akár net, akár élő

nagyon soknál akikkel randiztam ez a stratégia: beetetnek hogy csak barátság, örül a fejem aztán jön a rózsa és a pofáraesés

azt hiszik sokan, a barátság egyenes út a szerelemhez... de én épp azért akartam velük barátkozni mert annyira nem jöttek be, annyira mások és kíváncsi voltam rájuk épp ezért hogy egy teljesen egyedi szemszögből mutatták be nekem a világot.

nem, nem barátkozok :(

2012. szept. 9. 03:42
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod nemet mondani. Hidd el az ilyen magyarázkodás, meg a "nem akarom megbántani", sokkal rosszabb a srácnak, mert egy ábrándot épít fel. Inkább egyenesen, bátran, az elején a szemébe mondod, hogy nem tetszik, és hagyjon békén.
2012. szept. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!