Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért üldöz, hogy koptassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért üldöz, hogy koptassam le?

Figyelt kérdés

Elég félős lány vagyok és nem akarok pasit.

Viszont időnként bepróbálkoznak és nem tudok nem-et mondani a félősségem miatt mert ha megpróbálkozok vele akkor a pasi elkezd szövegelni hogy de így, de úgy, csak egy ital, egy randi, egy esély jár mindenkinek...

emiatt kb. 25 kínos randin túlvagyok, és 2. egyik után sem lett mert bekamuztam valamit hogy még mindig az exemet szeretem.

de utálok hazudni és utálom ezeket.

most megint bepróbálkozott egy, váratlanul elémugrott a semmiből és hogy tetszek meg igyak meg vele egy italt.

én meg kb. szívrohamot kaptam és azt makogtam hogy nem érek ma rá mjad máskor.

viszont rendszeresen járok a csarnokba mert úszok és ő ott dolgozik.

én meg kb. 2 hete bújkálok előle, ha meglátom hogy jön bemegyek az öltözőbe vagy a szaunába. volt hogy nem mertem kijönni a szaunából mert előtte lebzslet, és majd 20 percig ott senyvedtem mire elment.

annyira félek hogy megint randiznom kell és nyaggatnak mindenféle magyarázatokkal ha utána nem-et mondok.

mit csináljak?

ha el kell mennem mellette úgy teszek mintha nem látnám és azt hinném hogy másnak köszön, de ma mikor elindultam gyanútlanul az öltözőhöz kirontott az elsősegélyes szobából és éppen csak hogy magamra tudtam csapni az ajtót.

nagyon nem akarom az egészet, még a nevét se tudom meg semmi, ez meg már hetek óta lesett mikor úsztam.


2012. szept. 9. 03:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
jaj. hát valahogy muszáj lesz
2012. szept. 9. 03:47
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
:) én vagyok aki ismerkedne:) köszi, aki támogatott:D de én tényleg nem vagyok olyan fiú, ha megmondod, hogy nem tetszem, akkor megértem és csak barát leszek :) úgyis csak abba tudok beleszeretni akinek tetszem, vagy legalábbis úgy érzem, hogy szeret engem és lenne esélyem:) igazán tehetnél egy kivételt:) de különben is, bármikor letörölhetsz amikor akarsz. de ha nagyon idős vagy hozzám, akkor úgyis csak barátok lehetnénk, viszont pl tudnék adni ilyen esetekre ötleteket :) vagy bármiben segítek. én is eléggé máshogy látom a világot mint mások :D
2012. szept. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ja és sok lány barátom van, velük jobban kijövök :)
2012. szept. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
épp arról szól a kérdés, hogy koptassak le valakit, erre milyen marha jó hogy még egy másikat is le kell -.-
2012. szept. 9. 03:59
 15/20 anonim ***** válasza:
asszem visszavonom hogy kedves vagy:'D így már nem kell lekoptatnod....
2012. szept. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Amikor randira hív a pasi, mondd azt hogy nem érsz rá, menned kell a nemibeteggondozóba! Tuti lekopik! :))
2012. szept. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Aszta pics'a :"D


Én ezt nagyon el se hiszem..


vicces arc lehetsz kérdező!


Amúgy velem pontosan ugyan ez van!!!

Állandóan be próbálkozik 1 csajszi vagy olyan gesztusokat ,reakciókat tesznek amiből levehető ,h akarnak valamit :(

Pedig nekem nincs szükségem se barátnőre se szexre:/

Szóval értem mire gondolsz hidd el....

2012. szept. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Tessék kérdező ez az a mr.utánad loholó ember is tök jó példa. Egyszerűen töröld ki a privát üzenetet, neki meg mond meg hogy nem érdekelsz, ahogy már megmondtad azt hiszem.


Annak a csávónak pedig szintén mond meg, ÉS ha ezután is csak megy-megy folyton utánad akkor mondhatsz valami durvábbat például az hogy feljelented zaklatásért elég bénán jönne le, de sokkal inkább "én megpróbáltam kedvesen elmondani, de ahogy látom túl hülye vagy hozzá hogy megértsd NEy érdekelsz te undorító faasz!"


És magyarázkodni meg nem kell. Nem kötelességed te nem ígértél semmit ezen ne stresszeld magad, hogy oo jajj de bunkó vagyok ne is válaszoltam és? Nem kötelező ilyen pasit meg ezen kívül se akarj mert vagy baromi elkeseredett hogy 5 nem után is egy utánad agy egy bunkó asz aki nem érti ha kért vagy mondott neki valamit az illető

2012. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%

Hany eves vagy? Olyan 14-16-ra tippelek igy a leirasod alapjan, mert kicsit meg eretlennek tunik a hozzaallasod.


Ha tenyleg vallalod azt, hogy te nem akarsz randizni es nem adsz senkinek sem eselyt es ehhez ragaszkodsz, akkor vallald azt is, hogy odaallsz a probalkozok ele, a szemukbe nezel, majd oszinten es hatarozottan megmondod nekik, hogy nem akarsz ismerkedni, nem akarsz most kapcsolatot es nem szeretnel randizni sem, mert nem akarsz esetleg hamis remenyeket kelteni senkiben.

Ez a "bujkalok a szaunaban" tipusu megoldas eleg gyerekesnek tunik, meg akkor is, ha tenyleg kicsit eroteljesebben nyomul az az adott srac... mert akkor mi lesz igy a vege?! Egy ido utan ki sem jossz majd a lakasbol?!


Ha ugy dontesz, hogy nem randizol es nem akarsz baratot, akkor vallalnod kell a donteseid kovetkezmenyeit is, nem megoldas az, hogy elbujsz a kovetkezmenyek elol.

Magyarazkodni viszont senkinek sem vagy koteles, foleg nem olyanoknak, akiket alig ismersz!

2012. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
hát most megint kaptam privátot...ennyire nem lehet megérteni hogy nem kell pasi? valaki marha viccesnek érzi magát hogy cs.sztet de most eldurrant az agyam és letiltom :D rajta gyakorlok akkor 1.nek :D
2012. szept. 9. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!