Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés

Egy fiú (15) folyton irogat, hogy webcamsexeljünk. Hiába mondom neki, hogy NEM. Egyszerűen nem érti meg. Már ált.isk. 5.osztálytól kezdve tetszem neki, de ő FINOMAN FOGALMAZVA nem az én esetem (abszolút). Mit mondjak neki, hogy végre lekopjon rólam?

15L



2013. jan. 7. 18:16
 1/8 okoska31 ***** válasza:

ezt. nem vagy az esetem.


plusz nem tudom, hol írogat, de le lehet tiltani...

2013. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

írogat? miért nem mondja, ha ismeritek. na mindegy.

tiltasd le, ha csak ír

2013. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Facebookon hogyan lehet letiltani??
2013. jan. 7. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
vedd rá, h mutassa meg magát, vedd fel és tedd fel napiszarra :)
2013. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Chatről elég könnyen. Rákattintasz a kis fogaskerékre, azon belül a beállításokra, és ott van egy olyan, hogy mindenki lásson, kivéve, és ide beírod a nevét =)
2013. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Törlöd az ismerőseid közül, és beállítod, hogy üzenetet csak ismerősöktől fogadsz.


Amúgy meg tök mind1 mit mondasz neki, nem fog lekopni. Ha napi szinten zaklat, akkor jogi útra is lehet terelni a dolgot, a szüleid segítségével. Ezt vele is közölheted, attól lehet hogy leállítja magát.

2013. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Harmadik kommentelő: khm... már küldött képet, csak nem nézem meg...

Negyedik kommentelő: telefonról hogyan lehet letiltani chatről.

2013. jan. 7. 18:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. A facebookról töröltem. Pá!
2013. jan. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!