Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most bunkónak kell lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bunkónak kell lenni a nőkkel vagy nem?

Figyelt kérdés
Itt is de mindenhol az hallom, hogy a nőknek a bunkó pasik kellenek. Ezért a randin, kicsit bunkó, szemtelen voltam. Erre a csaj azt mondta, hogy te mekkora bunkó vagy és ott hagyott
2013. aug. 3. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát ne csodálkozz
2013. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom.. azért van egy határ:)
2013. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Didiiayer ***** válasza:
Nem, nem kell annak lenni.
2013. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Nem csak bunkónak kell lenni,hanem verni is kell őket.Akkor fognak igazán ragaszkodni hozzád.


Mikor lebunkózott a csaj utána akkora sallert kellett volna adnod neki hogy az aszfalton nyalja fel a taknyát.Hidd el hogy másnap már keresett is volna telefonon.

2013. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De annak kell lenni csak mértékkel! Legyél a kettő között nem légy kőbunkó de az a kellő arrogancia a csipkelődés nem maradhat el :) Ha dobott akkor vagy nagyon visszataszító voltál vele, vagy pedig jól csináltad csak a rendesebbek közé tartozott...
2013. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
már megint csak úgy süt az értelem...
2013. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Annak kell lenni, de ha külsőre nem tetszel neki, akkor tényleg bunkónak fog tartani, nem határozottnak.
2013. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7-es

De biztos tetszettem neki, mert elején mondta, hogy de helyes pasi vagyok!

2013. aug. 3. 15:46
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály!


Ribizlikkel, pláza cicákkal bunkónak kell lenni

NŐKKEL kedvesen kell bánni


Valószínűleg ő NŐ volt

2013. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem kell bunkónak lenni. A bunkóság és a határozottság nem ugyanaz. Nálam egy bunkó pasi azonnal repül! Kis szemtelenség (ízlésesen) belefér, de akinek ehhez nincs érzéke, az könnyen közönségessé, ízléstelenné válik, és nem kell. Sokkal jobb lett volna, ha önmagad adod...
2013. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!