Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más se tud a normális nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más se tud a normális nőkkel beszélni, lányok is válaszolhatnak mert egyébként rohadt érthetetlen, tehát? 20/f

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy csajjal aki tényleg nem k*va , én még ilyet nem láttam amúgy. És ezért csak szerencsétlenkedtem vele, tehát nem jött be neki az ami egy olcsó ri*ónak már rég bejött volna , én meg úgy beégtem a szövegemmel mint a szemét, semmit nem ért. Úgy éreztem magam mint egy óvodás. És erre még el is ütötte mellettem a lányt egy bicajos:D, tehát nem volt valami fasza ez az egész.

Szóval más is volt úgy, hogy csak olyan nőkkel volt ,akik az egész életére kihatottak, és már észre vette, hogy csak ez miatt nincs jó kapcsolata, csak ezért nem talál normális nőt?

És össze vissza k*ázza az összes nőt?

Ezt úgy mondom, hogy én is mindig ezt csináltam egy bunkó szemétláda voltam velük, de ma ez a lány teljesen megváltoztatta a szemléletem.

Rájöttem ,hogy nem tudok normális nőt találni, mert teljesen más kell hozzájuk, egyáltalán nem is értem őket.

És ez nagyon negatív és nagyon rossz volt arra rájönni, hogy az egész az én hibám:/.



2013. jún. 9. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hmmm.. elgondolkodtam, h milyen környéken lakhatsz, ha csak k.rvákat látsz:D
2013. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velem pont fordítva van, én csak a "normális nőkkel" tudok beszélni.

21/f

2013. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Az én jelenlegi barátom 24 éves. Én 17 vagyok. Mielőtt összejöttünk, sorra kifogta az összes k*rvát, ahogyan ezek szerint te is. Amikor először elmentünk sétálni, folyamatosan próbálkozott olyan dolgokkal, amik már egy másik lánynál valszeg beváltak volna. Én meg szépen lassan tördeltem lefele az egoizmusából épített szarvát. Annyira sikerült megszégyenítenem, hogy amikor egy hét múlva fölhoztam neki, hogy menjünk el megint valamerre, azt mondta, hogy nem igazán akar mert biztos van jobb dolgom is annál mint hogy vele legyek. Na ekkor volt még egy kis leépítés és aztán randiztunk megint, majd immáron több mint egy éve együtt vagyunk. :)

2013. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Teljesen le épültem most én is...egy ringyóval kb 20 perc mire ágyba viszem és úgy jön a kapcsolat ami persze sz*r.

Mindig arra adtam ,hogy jól nézzek ki, kigyúrt legyek stb de rájöttem, hogy ez kb kalapszart nem ért.

2013. jún. 9. 20:56
 5/9 A kérdező kommentje:
irigylem az olyan pasikat akik tudnak normális csajokkal beszélni.
2013. jún. 9. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
én elbeszélgetek akármilyennel.
2013. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor te most élő ellenpélda vagy ezzel a tapasztalatoddal azokkal a kommentelőkkel szemben, akik már napok (hetel?) óta itt szidják és felszínesnek meg még rondábbnak mondják az egész női nemet. Te legalább rájöttél, hol a hiba.
2013. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze h nem ért:D jaj, nem tudom h miért vagytok abban a tévhitben h csak a külső számit..
2013. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, írj már pár példát, hogy milyen szöveget eresztettél el, amik a k*rváknak bejönnek, a normálisaknak nem!?
2013. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!