Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most bunkónak kell lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bunkónak kell lenni a nőkkel vagy nem?

Figyelt kérdés
Itt is de mindenhol az hallom, hogy a nőknek a bunkó pasik kellenek. Ezért a randin, kicsit bunkó, szemtelen voltam. Erre a csaj azt mondta, hogy te mekkora bunkó vagy és ott hagyott
2013. aug. 3. 15:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
Akkor vagy hazudott, vagy hamarosan ő fog újabb randit kérni.
2013. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#11-es gondolatolvasó :) pont ugyanezt akartam írni :O
2013. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Pendulum92 ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a bunkóság mögött határozottság van, vagy elkereseredettség.


Valószínűleg nálad az utóbbit érezte.


Amúgy lehet úgy is határozottnak lenni, hogy nem vagy bunkó. Ezt sokan elfelejtik.

2013. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

11-es

Nem tudom honnan veszitek ezt a baromságot.

De egy értelmes érett nővel ha bunkó vagy akkor véged!!!


Egyáltalán nem kell bunkónak lenni.

2013. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

9-es

Ez így van!!!!!


Alapszabály!


Ribizlikkel, pláza cicákkal bunkónak kell lenni

NŐKKEL kedvesen kell bánni

2013. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
:DDDD Ez most a valóság vagy a mátrix? komolyan elhiszed, hogy az emberek (köztük a nők) élvezik, ha bárki is bunkó velük, Jaj :D
2013. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%
#15-ös. Tájékoztatásul közlöm, hogy az első kategóriában megjelölt hölgyek ugyanannyira nők, mint bárki más :) Ha valaki nőnek érzi az identitását, akkor az nő, függetlenül a testétől, viselkedésétől, a nemi szervétől, a ruhájától vagy attól, hogy mennyit szexel vagy mennyit költ ruhákra. Oktasd még magad egy kicsit, és akkor nem csak a primitívség jön belőled.
2013. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént az, hogy egy lánnyal amikor ismerkedtem, egyszer csak közölte velem sosem fogom elfelejteni " nem akarok faszn*k tűnni, de nekem a kedvesség az agyamra megy" pedig a lány nagyon jól szituáltnak tűnt. Nem úgy ismerkedtem vele mint egy papucs, viszont ez azért nagyon elgondolkodtatott. Nem akarok általánosítani de megtörtént :)
2013. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ti mind el vagytok tévedve. Nem kell bunkónak lenni és nem is kell semmi szépet mondani. Egyszerűen nem kell tudomást venni róluk!!! Le kell sz*rni őket úgy ahogy vannak.
2013. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

kissé lekezelőnek is kell lenni meg nem is

kedveskedni is meg nem is

izmosnak is lenni meg nem is


hajrá :D

2013. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!