Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai emberek többsége miért...

A mai emberek többsége miért nem képes telefonon beszélni?

Figyelt kérdés

azt vettem észre,hogy akár férfi,akár nő az illető valamiért nem képesek telefonon kommunikálni

mindig azzal jönnek,hogy nem szeretnek vagy éppen,hogy gyere fel fb csetre

és nem 10-en évesekről van szó hanem akár a 30-on túliakról



2013. júl. 24. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, a randin jóízűen elbeszélgetünk. Pont erről neszélünk, hogy nekünk JÓ a net és mellette is tudunk kommunikálni.
2013. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sykperól itt még senki sem hallott?
2013. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nem távkapcsolatról van szó,meg ilyenekről

egyszerűen arról,hogy pl az első randi előtt ha már megvan a csaj/pasi száma akkor miért nem tudjátok felhívni?


nálam volt olyan csaj aki megmondta,hogy nem fogja felvenni a telót pedig én hívom őt szóval a pénz kérdés kilőve nála és egyszerűen nem tud beszélni

de ismerős nőktől is hallok ilyeneket vissza

2013. júl. 24. 15:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nagyon buta vagy, hogy lehetne a összehasonlítani a 20-30 forintos percdíjat, amit 1 óra alatt lebeszélsz, mármint egy havi net számla árát...


Kinek ez kinek az, Nem mindenki teheti meg, hogy havi 40-50 ezer forintos telefinszámlája legyen!!


Vagy te csak itt akarod fényezni magad milyen pénzes vagy?


Ne legyél már szánalmas, gondold végig mit beszélsz.

2013. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Épp akartam írni, de megelőztek: ha annyira hallani akarod a hangját, ott a skype, nem kell felhívni.
2013. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!