Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai emberek többsége miért...

A mai emberek többsége miért nem képes telefonon beszélni?

Figyelt kérdés

azt vettem észre,hogy akár férfi,akár nő az illető valamiért nem képesek telefonon kommunikálni

mindig azzal jönnek,hogy nem szeretnek vagy éppen,hogy gyere fel fb csetre

és nem 10-en évesekről van szó hanem akár a 30-on túliakról



2013. júl. 24. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
pénzbe kerül?
2013. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha szeretném hallani a hangját, nem érdekel, hogy fizetős
2013. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ne a pénzt nézzétek,mert az internet is pénzbe kerül
2013. júl. 24. 14:23
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
De az más, mert neten bármennyit beszélhetünk fix összegért. Ezenkívül én azért is szeretem jobban a chatet, mert jobban össze tudom szedni a gondolataimat, meg mert minden egyebet is tudok közben csinálni.
2013. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mind1, hogy gép előtt végigdumáltok 8 órát, vagy telefonon fizetsz érte napi több k forintot, amikor az internet egy hónapra annyi... logika látom nincs.
2013. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát engem nem érdekel,hogy mennyit fizetek ha érdekel a másik és hallani akarom a hangját

szóval ne ezzel gyertek,hanem mondjátok azt,hogy nem tudtok beszélni mert közben oda kéne figyelni,hogy mit mond a másik és nem tudnátok közben mást is csinálni,ergó cseten nem annyira figyeltek a másikra


az,hogy pár percet beszélünk,abba még senki nem hal bele és teljesen más hallani a hangját,mint pötyögni

2013. júl. 24. 14:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, nekünk jó a net. Köszi. Te meg inkább a saját csajodat szidd, hogy miért nem beszél veled :D Nekünk ezzel nincs probléma.
2013. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

tényleg látszik,hogy visszafele fejlődünk...

és akkor a randin mit csináltok??:D

előveszitek az okostelót és írkáltok?

mert ilyen is van...szánalmas

2013. júl. 24. 14:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert számítógépen kommunikálunk távkapcsolatban, az nem azt jelenti, hogy hozzád hasonló módon nem merünk vele fizikai kapcsolatot létesíteni - valahonnan merítened kell az ötleteket, amit írsz, nemde?
2013. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem lévő úriemberhez...
2013. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!