Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság a pasik többsége úgy...

Manapság a pasik többsége úgy gondolja, hogy a csajnak kell hozzá menni ha randi van?

Figyelt kérdés

azt tapasztalom,hogy a pasik elvárják,hogy a csaj menjen oda ahol a pasi lakik


ezt hány pasi gondolja így ezen az oldalon?



2013. júl. 7. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónapja vagyunk együtt barátommal és kb ennyi idő alatt 10x voltam náluk akkor is nagyrészt azért ,mert voltunk valahol és felszaladtunk hozzájuk.. Általában mindig ő jön hozzánk
2013. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a baromság? Én még ilyenről nem is hallottam. Randizni valami nyilvános helyen szokás, nem egyiknél vagy másiknál. Ha meg felmegy a fiúhoz szexelni, az nem tudom miért hívod randinak.
2013. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem a lakhelyére értette, nem a lakására
2013. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz,legalábbis nálam nem ez volt,legtöbbször normális esetbe a pasi megy a csajhoz
2013. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a lakhelyre értettem,de ahogy látom te a szexre mész a csajoknál
2013. júl. 7. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a szexre megyek. Csak ez a lakhelyes dolog furcsa. Azért nem hiszem hogy az a gyakori, hogy a fiú meg a lány más helyen lakik. Hanem ugyanazon a helyen, városban. Ha meg kisebb településen laknak, célszerű a legközelebbi városba szervezni a randit, hogy valami programot is lehessen csinálni. De lehet hogy csak én vagyok régimódi.
2013. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nálam eddig szinte minden pasi elvárta volna,hogy én menjek el hozzájuk oda ahol élnek(város) vagy ha éppen erre volt dolguk akkor beugrottak volna
2013. júl. 7. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!