Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság Nyíregyházán hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság Nyíregyházán hol lehet találni ilyen lányokat? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Nos nemmesze lakok Nyíregyházától és gondolkodom rajta hogy felkéne menni keresni egy barátnőt, de nem tudom hol lehet tlaálni normális,aranyos csajokat és nem olyan plázacicákat stb. Milyen helyeket ajánlanátok ahol lehet normális lányokkal barátkozni?

2013. jún. 30. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék mert én is nem messze lakok nyiregytől :P
2013. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a kikent, kilógó tangájú, nagy csöcsű csajokat kell észrevenni, ennyi a titok.
2013. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehol.!
2013. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek szól: ne mondj olyat amit nem tudsz... inkább keress barátnőt :)
2013. júl. 11. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!