Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság hogyan mondanád meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hogyan mondanád meg egy udvarlónak, hogy nem akarsz többet pl. barátságnál? (a) nem személyesen pl. facebook (b), személyesen pl. egy séta alkalmával

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi.

2013. ápr. 15. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
hát személyesen, különben az első adandó alkalommal tökönrúgnálak :)
2013. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Vedd figyelembe hogy a tökön rúgás veszélye nem áll fenn facebook-on keresztül!
2013. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A lány utasítja el a fiút és nem fordítva :D
2013. ápr. 15. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

ah, akkor is személyesen jobb xd.....

2013. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Személyesen, eddig csak is személyesen tettem. :)

18/L

2013. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Személyesen és semmiképpen nem olyan helyen, ahol csak ketten vagyunk (pl.: elhagyatott erdei ösvény).
2013. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
személyesen, valami nyilvános helyen
2013. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szemelyesen... en pl azzal raztam le vkit a multkor h kisebb bajom is nagyobb annal hogy kapcsolatom legyen... es teljesen kiverte nala a biztositekot es szerintem alig tudta visszatartani h ne sirja el magat. :(Ez volt a 2. randin de legalabb oszinte voltam.
2013. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SZEMÉLYESEN!!! Sms, facebook stb... attól szétveti az ideg a fiúkat általában... legalább annyira tiszteld meg a srácot, hogy belenézel a szemébe mikor közlöd, hogy lekophat... Vagy

szerinted nem méltó rá vagy mi?


16/f

2013. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!