Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap találkoztunk személyese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztunk személyesen is a lánnyal és nem tudom h most mi van, szerintetek?

Figyelt kérdés

""Minden ember hibázhat és hibázik is. De helyes-e az az út, amelyen a megkeseredettség miatt nem adunk új esélyt másoknak és a boldogságnak?! Mindig kell adnunk magunknak, másoknak és egymásnak egy újabb esélyt, mert sohasem tudhatjuk, mikor jön el a perc, amikor már késő lesz, és csak annyit tudunk majd mondani, hogy sajnáljuk."

szerintetek most mire gondol vagy mi van a lánnyal ?



2013. márc. 30. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vagy neked,vagy az exének ad egy új esélyt.
2013. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szeretne tőled egy lehetőséget, hogy ne a sértődöttség és a harag működjön, hanem megpróbáljátok a kapcsolatotokat együtt ujból.
2013. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1-neki irta-már mint a kérdezőnek a lány
2013. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem képes magától megfogalmazni egy kerek magyar mondatot és ilyen buta, semmitmondó, ostoba közhelyes idézetekkel próbálja meg ezt palástolni, az van...
2013. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
először találkoztunk személyesen is..szerintetek nekem vagy az exének akar adni egy esélyt ?? jaaa és azóta hiába írok rá nem nézi meg vagy elfoglaltság vagy nem tudom mi miatt...
2013. márc. 30. 14:56
 6/18 anonim ***** válasza:
Vagy azért mondta hogy tudd hogy mit veszítesz vele és hogy mert oda van érted és jó lenne ha lépnél valamit mert bejössz neki.Vagy azért mert egy depresszios megkeseredett hülye pi.csa..kb ennyi jön le nekem.
2013. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

5-Neked irta a levelet nem? Akkor rád vonatkozik. Ilyen levelet szeméyesen annak iruk akinek szánunk és nem általánosságban..


Az is lehet, hogy meg sem kapta az üzidet..

2013. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ma 14:56



Nem válaszol..mióta?Szerintem ez a csaj maga sem tudja mit akar,abból is látszik hogy jön ilyen bölcs hülye közhelyes lelkizős szöveggel első randin.ogy kinek szánta?Szerintem maga sem tudja...lehet neked,lehet csak úgy,lehet az exének.

2013. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem nekem írta,csak úgy írta h lássam én is..közösbe írta ki...
2013. márc. 30. 15:02
 10/18 anonim ***** válasza:
8-Ha ezen irásod alapján a kérdező visszalép az illető nőtől és egy egész életére boldogtalanná válik, akkor elviszed a felelősséget? ami ezen irásod alapján téged illet?
2013. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!