Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi? Látásból ismerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? Látásból ismerem a lányt de még személyesen nem találkoztunk. Mailt váltottunk. és most lesz az első randi. Mit tegyek. Főként lányok véleményét kérdezem.

Figyelt kérdés
tudom elsőre még csak ismerkedünk.és ne görcsöljek nagyon hogy első randin esetleg meg akarjam csókolni.főleg ha egy órát tudunk együt lenni.gondolom ilyen második randin,séta ilyesmi hogy legyen olyan hangulat.nem vagyok húsz éves de eddig csak úgy jártam valakivel akit előtte ismertem.és nem csak úgy hirtelen valaki megtetszett a távolból és akkor adni kellet neki a macsót.bár lehet érezni hogy ha már egy frekvencián vagyunk.

2013. febr. 4. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Add önmagadat :) Persze lehet kicsit csábítani, de ne térj el attól, aki valójában vagy. Nekem mindig segít az, ha úgy gondolok rá, hogy csak barátok vagyunk, bár ez rosszul is elsülhet, mert be is beszélheted magadnak, hogy ez csak barátság (tapasztalatból mondom) beszélj sokat, de ne túl sokat. Én mindig szégyenlős vagyok első randin és szeretem, ha a fiú oldja a hangulatot :)
2013. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!