Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy chaten nem szeretek vele beszélni, hanem inkább személyesen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki rám írt facebookoon, az első 2 hétben sok mindenről tudtunk beszélni, mert egy csomó közös témánk volt. Amióta találkoztunk személyesen, azóta már nem tudunk órákat beszélni, ezért elment a kedvem a chateléstől, de ettől függetlenül még mindig érdekel a fiú.

Találkozni csak hétvégente van lehetőségünk sajnos. Az első randi óta már lassan 1 hónap telt el és nem kért újabb találkozót.

21/n


2013. ápr. 2. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem jelentkezett, akkor szerintem nem igazán érdekled. Ha érdekelnéd, valamilyen formában keresne. Nem igazán hiszem el, hogy egy hónapja nem volt pár perce arra, hogy mondjuk egy e-maillel megdobjon.
2013. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, azt kihagytam, hogy néha rám ír facebook-on, de mostanában csak 1 órát szoktunk beszélni. Még nem hívott el második randira.
2013. ápr. 2. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha "úgy" is érdekelnéd, akkor szerintem egy hónap alatt bőven lett volna ideje egy újabb randit kérni. Max. még annyit tudok elképzelni, hogy nem jól reagáltál pl. a randin a közeledésére, így azt hiszi, hogy nem jön be neked, és nem akar találkozni.
2013. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jalsopeti válasza:
Én személyesen nem szeretem ha egy fiú csak chaten tud kommunikálni és személyesen nem. De az is lehet hogy símán nem mer újabb randit kérni. Tudom nem így szokott lenni de kérdezz rá hogy mikor találkozhatnátok. Egyébkén ha nem akarsz vele chaten beszélgetni de ő csak azon akar akkor szerintem nem kéne vele járni.
2013. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!