Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint mi fiúk másképp...

Ezek szerint mi fiúk másképp látjuk, hogy melyik fiú helyes és melyik ronda, mint a lányok? Ha én aranyos fiúnak látom magamat, akkor a lányok többsége miért nem vesz észre vagy miért tart rondának?

Figyelt kérdés
Amúgy egy nagyon kevés lány is úgy látta, ahogy én, maguktól aranyosna, cukinak, helyesnek mondtak. De ez nagyon ritka és fura mód, csak az értelmes, kedves lányokra volt jellemző.
2013. júl. 9. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egy csajra jut 50 pali ezért jobban válogathatnak :(
2013. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Akkor csak az értelmes, kedves lányokra hallgass!!
2013. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg akkora titok? Minden embernek más az ízlése.
2013. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as ez azért nem igaz teljsen. Például megfigyeltem, hogy vannak bizonyos lányok, akik szinte minden fiúnak bejönnek külsőre és a lányoknál is láttam én facebookon, hogy vannak olyan fiúk, akikne a képét látva egyből tapadnak rájuk a csajok és nyáladzanak a képeik alá, hogy de helyes meg cukika a fiú. Engem inkább észre sem vesznek vagy beszólnak, hogy ronda vagyok. Ez a jellemző.
2013. júl. 9. 18:02
 5/7 anonim válasza:
Küldj képet magadról, lehet,hogy nem vagy ronda, csak ízlés kérdése :)
2013. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni. Örülj neki, hogy értelmes, kedves lányoknak tetszel.
2013. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szépség nem relatív és nem mindenkinek más tetszik tisztelt kérdező. A szépség egyetemes. Sőt számokkal leírható arányokat rejt. Van arc és van testarány is. Minél közelebb áll valaki ezekhez az arányokhoz, annál inkább helyesnek/szépnek fogja őt találni a másik nem. Vannak tipikus szabályos arcú fiúk, akik magasak, jól öltözködnek és odáig vannak értük a lányok. Megint mások szintén nem rondák, mégis 1-2 lány kivételével a többiek észre sem veszik. Tehát a szépség nagyjából a legtöbb embernél ugyanazt jelenti. Ezért van az, hogy ha mutatsz 20 csajnak pl 20 féle pasit, hogy melyik a legjobb. Akkor ebből a 20 ból kb 15-16 lány ugyanazt a pasit fogja megnevezni, hogy ő a leghelyesebb, legjobb testű. Ezen változtatni még gyúrással és öltözködéssel is csak kicsit lehet, nem leszel sokkal jobb a szemükben, De 25 vagy 30 éves kor feletti nőknél már jobb leszel, azoknál alig-alig fontos a külső, csak határozott, talpraesett, megbízható, jó keresetű pasi legyél.
2013. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!