Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak azok a cuki,...

Hol vannak azok a cuki, picike, aranyos lányok, akiknek én helyes vagyok, miért nem találok sok éve már ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Elég rosszul esik, hogy csak olyan lányok tapadnak rám, akik erősen túlsúlyosak vagy nem az eseteim arcra. Nincs nagy igényem, csak, hogy bejöjjön egy lány arcra és picike legyen, mert én is picike fiú vagyok, biztos azért alakult így nálam ez. Sajnos csak két ilyen aranyos, cuki lányról tudok, akivel kölcsönös volt a vonzalom eddig, a többi lány meg vagy buta és felszínes volt vagy én nem jöttem be nekik külsőre és van pasija az az új kategória, ami elég gyakori.
2013. jún. 19. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Elcsapta a kamion. Mégis mit vársz egy ilyen kérdésre? Koordinátát nem tudok adni. Az a lényeg, hogy van, csak te keresed rossz helyen. (Mint pl. most is a gép előtt várod, hogy bekopogjon az ajtón és mikor kinyitod ott álljon meztelenül és mondja azt, hogy "a tiéd vagyok"). Sajna nem így megy.
2013. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D kár hogy itt nem ismerkedek.
2013. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ejnye, ez már vagy a hatszázadik ilyen kérdésed, hát még mindig nem került elő Aprajafalva? :D
2013. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert te is kicsi vagy, és minden lánynak magas pasi kell, a legkisebbeknek is.
2013. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy egyáltalán vannak olyan lányok, akiknek bejössz. Én örülnék bármilyen pozitív jelzésnek, mert 26 év alatt még egyet sem kaptam.
2013. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megkerdezhetem hany eves vagy? Egyebkent en ugy latom, hogy azert nem jott ossze nagyon komoly es mely kapcsolatod ilyen "etalonlannyal" mert egy kicsit felszines vagy. Egyaltalan nem bantaskent irom, felre ne erts!

Egyszer is gondoltal mar abba bele, hogy annak az erosen tulsulyos lanynak (ami eleg relativ fogalom, szoval ha korulirnad az talan egy fokkal megvaltoztatna a mostani valaszomat ) hasonlo erzesei vannak irantad, mint amilyeneket te sugaroznal masok fele? Ezekre az alacsony cuki kis lanyokraiket keresel. Kozhelynek szamit ma mar ez, hogy ne itelj kulso alapjan, hanem szanj idot arra, hogy az ember lelket megismerd, lehet/ehetne nagyon jo baratod is. De valamilyenszinten mindig is fontos lesz a kulso, a kisugarzas ez teny.

Igazabol barmit hozhat a jovo es lehet, hogy te a jelenlegi felfogasoddal tobol elutasitod a teltebb lanyokat / noket, lehet hogy a feleseged is egy nap teltebb lesz mert szult neked 1-2 gyereket. Akkor ot nem fogod emberszamba venni, illetve akkor is csak a kulso fog dominalni?

Szerintem adj egy eselyt mindenkinek aki erdeklodik utanad, mert sosem tudhatod hogy ki lesz majd aki uberelni fogja az osszes zobbi olyan lanyt aki utan sovarogtal. Es a varatlan veletleneknek koszonhetoen lehet nem is egy jelenlegi etalon lanyka mellett fogod magad elkotelezni :).

Mivel en tulajdonkeppen egy ismeretlen tinedzser vagyok szamodra, nem kotelezo egyeterteni velem, sot akar figyelmen kivul is hagyhatod a kommentemet, de ha fontosnak tartasz valamit ezzel kapcsolatban szovatenni akkor nyugodtan irj uzenetet, erdekel mit gondolsz errol. Es tenyleg semmi negativ es utasito szandek nincs ebben, csak egy kis szubjektiv filozofalas a temarol :).

2014. júl. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!