Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem is tudom mennyire kérdés ez,mert konkrétan nincs semmi, amire kíváncsi vagyok, talán inkább tanácsokat várnék.

18 éves lány vagyok és úgy érzem elég sok energiám van.Nagyon szeretnék többet bulizni járni, de sajnos nem tudok. A barátaim vagy nem bulizósok, vagy mindig a párjukkal vannak.Én szeretem őket nagyon, de nekem szükségem lenne több szórakozásra és lehet nekik is, de ez már CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM. Úgy érzem ebből a szempontból kilógok a baráti körömből. Tudom, hogy új embereket kéne megismernem és új barátságokat köttetnem, de ha nem járok el szórakozni sehova, akkor nem tudok. Igen, tudom kicsit értelmetlen ez így, hiszen ez patthelyzet, nem nagyon lehet mit tenni, de azért érdekel ti mit gondoltok erről.



2013. júl. 19. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
éppenséggel ha úgy adódik akkor egyedül is el lehet menni bulizni, bár igaz, hogy 18 éves lánynak a mai korban, egyedül nem nagyon tanácsos. próbáld összeszedni a bandát 1 estére, aztán ha sikerült, akkor ott mehet a fent leírtak alapján a dolog :)
2013. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sült galamb biztosan nem repül a szádba,ha változtatni akarsz az életeden akkor ahhoz neked is tenned kell.Ha sok energiád van akkor például menj el sportolni,máris egy remek alkalom arra ,hogy új embereket ismerj meg.Ha jól veszem ki akkor nincs barátod,ezért legyél nyitott a fiúk irányába is,és jönni fog az a szőke herceg...Akkor már lesz kivel elmenni bulizni is,és teljesen megváltozik az életed.
2013. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyan megfordult már a fejemben hogy elmegyek egyedül, de ahogy írtad nem túl tanácsos :/ Van, hogy sikerül összeszedni a bandát, csak nagyon ritkán. Én meg arra vágyom, hogy legyen egy olyan baráti társaságom,akikkel nagyon sokszor össze tudunk járni és bulizni.
2013. júl. 19. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:

ennél jobb választ nem is nagyon várhatsz szerintem mint a #2-é :)

sport alatt értheted akár a táncot is. gondolom nem vagy túl türelmes alkat, ha ilyen "hiperaktív" vagy (értsd jól) de akár zenélni is elmehetsz, ott is lehet ismerkedni, nem feltétlen elvont emberekkel.

2013. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már mentem párszor egyedül, mert nincs kivel mennem nekem sem. Ilyenkor mindig volt valaki, akivel "összehaverkodtam" a buliban, de ezek sosem tartós ismeretségek vagy csak jelentéktelenek.


Jobb lenne valaki olyan, akivel mehetnék gyakrabban...


19/L

2013. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17:19- Futni járok, így vezetem le még az energiámat :) Sztem nem tenne nekem jót, ha bepasiznék, ugyanis nemrég ért véget több mint 1 éves kapcsolatom.

17:23- Sajnos a bulis ismeretségeim eddig nekem is elég gyengék voltak. Ha elmegyek egyedül, találhatok valakit vagy valakiket, akikkel elvagyunk egy este erejéig, de ennyi. Nekem is valaki olyan kell, akire számíthatok. Nem tudom..egy igazi lelki társ, aki hasonlít rám :)

2013. júl. 19. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Merre laksz kérdező? :)


Ha gondolod elég ha privátban válaszolsz.


5-ös válaszoló voltam.

2013. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
néha én is így érzek, hogy nem akar velem senki jönni :D lány vagyok. merre laksz? vagy melyik nagyobb város, ahol bulizni szoktál?
2013. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Régi barátok ismerősök, osztálytársak? Merre laksz?
2013. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!