Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Acsricsi kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van 1 lány a suliban. Nagyon tetszett nekem. Sűrűn járt a fejemben. Nemrég elmentünk kirándulni. (Apum munkahelye szervezte a kirándulást és rengetegen voltunk). Ott volt apum egyik munkatársának a lánya. 2-3 évvel idősebb lehet nálam. És az a lényeg, hogy az ezelőtti lányra sosem gondoltam ennyit. mint az (idősebbik) lányra. Mikor játszok még akkor is csak rá tudok gondolni. Igaz nekem megtetszett ez a lány de szentem semmi nem lehet köztünk. 2-3 évvel idősebb nálam talán. Aztán meg gőzöm sincs, hogy van e fiúja. De nagyon szép lány szóval biztos van. De nem tudom csak gondolom. Ennyit még sosem gondoltam 1 lányra. Nekem nagyon tetszik. Mikor mondtam valami hülyeséget néha röhögött rajta. Sztem semmi nem lehet köztünk mert idősebb nálam vagy 2 vagy 3 évvel. Lehet, hogy csak 1-el de csak lehet. Ugye akkor semmi se lehet? Vagy mégis?

2013. júl. 15. 17:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Játszás alatt a gépen lévő dolgokra értem :D.
2013. júl. 15. 17:47
 2/12 anonim ***** válasza:

amikor játszol? xDDD

hány éves vagy 9? :DDD

2013. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy am öcsi? :DD
2013. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 -=Koldus=- ***** válasza:
Fogadjunk, hogy a csaj 2-3 évvel idősebb nálad...
2013. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mert ti nem szoktatok játszani gépen?
2013. júl. 15. 17:49
 6/12 A kérdező kommentje:
légyszíves ne kössetek már bele a kérdésembe inkább segítsetek.
2013. júl. 15. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Most akkor az iskolatarsad, vagy apud munkahelyi barátjanak lánya? Mi van? Nem értem, mi a kérdés. Megfogalmaznad rendesen, plz? Mert csak azt fogtam fél, hogy 2-3 évvel idősebb nálad...ezt mondjuk leírtad háromszor is legalább... Nem bántásból írom, de ha nem fogalmazod meg rendesen a kérdést, nem tudunk segíteni.

Am hány éves vagy ? Mert szerintem nem több 13-nál. Eltaláltam? Na?

2013. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem többen gondoljuk, hogy nem egy 18 év körüli srác vagy, hanem fiatalabb :)

Nem kell ezzel foglalkozni, hogy öregebb, mert most ez zavar ahogy látom... Amit most tehetsz, hogy van facebook, ahol gondolom be van jelölve, ha nincs akkor jelöld, és írj rá... Aztán majd kiderül... Ha jól telt el a beszélgetés, akkor jöhet a következő lépés... ;)

2013. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jó. először is bocsi a fogalmazásért. de nem vok benne jó.
2013. júl. 15. 18:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó tanács: ne hasznald a vok kifejezést. Én 1x használtam, és huuuuu öcsém, kaptam a fejemre rendesen...
2013. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!