Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem? Hogyan...

Mit kéne tennem? Hogyan kedvelne meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon régóta tetszik és szinte minden lánynak bejön (kb. úgy mint az SzJG-ben Cortez...az utóbbi időben erőt vettem magamon és ráírtam facebookon, hogy elhívjam fagyizni de kiderült,hogy nem vagyok az esete de ettől függetlenül úgy érzem, hogy kedvel:D..Kb egy hete megtudtam, hogy az egyik osztálytársammal jár akit mellesleg utálok mivel egy kis visongós***(mindent megkap amit akar)...Annyi még, hogy én nem vagyok olyan mint a többi lány nem tudom magamat "kelletni"..Röviden ennyi lenne

Van még esélyem nála??Mihez kezdjek??Elhívjam valahova??

És ne írjatok olyanokat,hogy kamasz szerelem úgyis elfelejtem..mert nagyon szeretem..és egy ideje próbálom elfelejteni de nem megy..mindjárt itt a nyár és teljesen kivagyok ha eszembejut, hogy szeptemberben láthatom majd újra:((

Kérlek adjatok, tippeket, tanácsokat..és hogy miről tudnék vele beszélgetni


Egy 13 éves szerelmes lány


2013. máj. 24. 18:39
 1/1 anonim válasza:
Az időjárásról.
2013. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!