Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit kéne tennem,...

Szerintetek mit kéne tennem, hogy engem kedveljen jobban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, akivel nagyon jóban vagyok. Együtt szoktunk hazamenni, nevetünk, beszélgetünk. Mostanában nagyon jóban lett egy másik lánnyal az osztályomból, akit igazából riválisnak tekintek. Elég egyértelmű (szerintem), hogy egyikőnknek sem közömbös a srác. Nem szeretnék osztozkodni rajta, őszintén szólva féltékeny vagyok. Mit tennétek a helyemben? Hagyjam békén, hátha majd hiányol, vagy próbáljam tartani a mostani kapcsolatot? ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

2013. jún. 7. 23:53
 1/5 Archi^^ válasza:
Mindenesetre ne nyomulj. Meg mi ez a kérdés hogy mit tegyél? :D Azt csináld, ami szerinted jó. Add önmagad. Ha meg nem tetszik neki, akkor meg sem éri.
2013. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jún. 8. 08:13
 3/5 anonim válasza:

Ühüm, jól mondja az első. Két lehetőség van:

- szerelmes beléd. Ez esetben teljesen mindegy, mit teszel (persze ésszerű határokon belül), mert szeret!

- nem szerelmes beléd. Ez esetben teljesen mindegy, mit teszel, mert ha lehozod neki a csillagokat, akkor se fog semmit se érezni irántad.

2013. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem valami előnyös helyzet.

Én azt tudom javasolni , hogy keltsd azt a látszatot , hogy nem érdekled a fiút és ha Ő szeret téged akkor ezt szóvá fogja tenni és akkor megtudjátok ezt szépen , normálisan beszélni. Ha nem reagál a Te távolodásodra akkor sajnos a másikat jobban szereti.

Így ha hallgatsz bölcsebb maradsz. :)

Ilyen egyszerű. :)

2013. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát egyvalamit megtanultam az életben.

hogy ez a játszmázás egy hülyeség.

ha tetszik, akkor ne távolodj el tőle.

a férfiak nem gondolatolvasók. egyszerűen értelmezik a világot. ha eltávolodsz tőle, akkor úgy fogja venni, hogy már nem érdekled.

viselkedj természetesen, ahogy őszintén belőled jön.

nyugodtan nyiss felé.

szerintem azt választja egy férfi, ha mindkét nő tetszik neki, aki nyitottabb felé, kedvesebb, aki sokat nevet a viccein, stb.

nem vagyok férfi, de legalábbis én ezt a tapasztalatot szűrtem le.

2013. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!