Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kellett volna tennem? (L...

Mit kellett volna tennem? (L téma)

Figyelt kérdés
Sziasztok, van az egyetem egy csaj aki tetszik, 1évvel idösebb nálam. Volt közös óránk, de mióta nincs alig látom a suliban. Egyik nap a könyvtárban bementem egy gépterembe és ö egyedül volt bent. Durván meglepödtem. épp tanult én meg vele szemben gépeztem, majd mikor végeztem csak ugy kimentem..annyira elmondanám neki h még nem láttam hozzá foghatót, de hát lány vagyok nem tudom h venné ki magát a dolog. Ilyenkor bánom h csak ugy tétlenül otthagytam de nem tudom mit csináljak...
2013. máj. 25. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
első körben beszélhetnél vele.
2013. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondhatnék neki..
2013. máj. 25. 00:31
 3/10 A kérdező kommentje:
ill azt tudom csak nem tudom h kezdemenyezzem..
2013. máj. 25. 00:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Szép a lapátod az obi-ból van?

Na de komolyan,köszönsz neki és....

2013. máj. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D jojo egyszeruen hangzik de nem az.. :/ es ha megirnam neki a tutit?
2013. máj. 25. 00:44
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tudom,én írtam már meg lánynak h hogy érzek iránta,tanultam belőle.vegyél nagy levegőt és mond meg neki.
2013. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugye Te is lány vagy?

Lányok viszonylag könnyebben szóba állhatnak egymással, nem kell rögtön rányomulni, csak kezdj el vele beszélgetni, aztán látod majd, hogy van e esélyed egyáltalán.

2013. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen én is lány vagyok..és muszáj lesz megoldanom :)
2013. máj. 25. 14:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem csak simán kezdj el vele beszélgetni. Úgysem arra fog gondolni először, hogy biztos rá akarsz hajtani...Aztán majd látod, hogy áll hozzád, mennyire nyitott.
2013. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hit+akarat és bármi lehetséges ;) kellemetlen érzés, abban a tudatban élni, hogy nem oszthatod meg a másik fontosságát, hogy mennyit jelent neked, mit megtennél érte...pedig boldoggá tudnád tenni. Élet, élet.. :)
2013. máj. 25. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!