Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek most mit kellene...

Őzsuta95 kérdése:

Szerintetek most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik évfolyamtársam, és már többször kerültem olyan helyzetbe, amikor beszélgetést kezdeményezhettem volna, de egyszerűen, ha tetszik egy srác leblokkolok. Jövő hétvégén lesz fellépésük,már nagyon vártam, hogy majd talán ott történik valami, jobban el tudom magam engedni, de megismerkedett egy lánnyal, aki ide utazik arra a hétvégére. Mi tévő legyek? Hagyjam, úgysem lehet már semmi köztünk, vagy próbáljak kezdeményezni, ha igen, hogyan? (Ha tényleg összejönnének nem állnék közéjük.)
2013. jún. 6. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
riszaviadal!
2013. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Huh,mintha csak magamat hallanám. Velem is ugyanez volt, hogy volt egy srác az évfolyamomban és aaannyira tetszett:D Voltak,olyan szituk amikor beszélgethettünk volna,de egyszerűen nem ment. Vagy ha mégis akkor csak dadogtam összevissza,mint valami idióta. Nekem már rég nem tetszik az a fiú,de úgy gondolom te hagyd annyiban. Légy merész és kezdeményező. Persze nem azt mondom,hogy nyomulj(csak ízlésesen:)). És szerintem megtörténhet bármi. Nekem mindig azt mondták,hogy jobb olyat választani akit nem látsz minden nap hisz' akkor nem unod meg. (de lehet hülyeség) Na mindegy egy szó,mint száz ne tarts attól,hogy ott lesz az a másik lány. Legyél TE az ELSŐ :))))
2013. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Juj ne haragudj a harmadik sorban azt akartam írni,hogy NE hagyd annyiban.
2013. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!