Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés

A szombatot egyutt toltottem a parommal, este pedig elmentem tesommal es ket baratunkkal bucsubuliba, mert tesom masnap elutazott. Ezt megbeszeltem a parommal is, ugy valtunk el, hogy minden szuper, es megbeszeltuk, hogy vasarnap este atmegyek hozza. Vasarnap kivittem tesomat a repterre, aztan irtam paromnak, hogy szeretne-e, hogy atmenjek, mert most vegeztem. Nem valaszolt. 3 smst irtam neki, es 5x hivtam, de semmi. Hazamentem. Tegnap irtam a munkatarsanak egy smst, hogy egyaltalan bent van-e a parom, azt mondta bent. Gondoltam nem akar velem beszelni, de nem tudtam miert. Nem is jelentkezett egeszen mostanaig. Felhivott a recepcion keresztul mondvan, hogy biztos letiltottam a szamat. Nem tiltottam le a szamat, es masokkal is beszeltem, tehat a telefon mukodott. De hogy folyton foglalt volt. Igen, lehet, hogy amikor vonalban voltam foglalt volt, de nem 3 napig folyamatosan. Aztan elmondta, hogy teljesen osszetort, hogy vasarnap egesz nap nem kerestem (hajnali otkor ertunk haza a bulibol, utana aludtam, utana kivittem tesomat a repterre, es utana egybol irtam neki, de ezt o is tudta), es amikor kerestem, addigra mar annyira osszetort, hogy azert nem vette fel a telefont. Utana pedig azt hitte, hogy letiltottam, es azert nem kuldott smst sem, mert szoban akart volna beszelni velem. Es hogy mindig a kommunikaciorol beszelek, hogy fontos, es hogy miert nem jelentkeztem vasarnap, es hogy teljesen kikeszult, es hogy o ilyen, es ha nem ertem meg, akkor ez igy nem mukodik.


A kerdesem: En vagyok korlatolt, vagy ez nem normalis dolog?


Koszi a valaszokat.



#29N #41F
2013. júl. 16. 16:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, elfelejtettem irni, hogy azon is megbantodott, hogy megkerdeztem, hogy menjek-e hozza vasarnap, hiszen megbeszeltuk szombaton, hogy megyek... Szoval az is problema volt, hogy egyeztetni akartam.
2013. júl. 16. 16:40
 2/5 belbolyhocska ***** válasza:

Gondolom te vagy a pasi.

Teljesen normális, hogy így csináltad, nincs is ezzel baj. Ő pedig szerelmes és érzékeny. Ezért akadt ki a dolgon annak ellenére, hogy tudta hogy lesznek a dolgok. Nőből van, ilyenkor mindig neki kell igazat adni, kérj tőle bocsánatot, még ha nem is jogos a dolog. :)

2013. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ne vagyok a no.
2013. júl. 16. 16:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, EN vagyok a no.
2013. júl. 16. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lehet hogy átmentem volna a helyedben vasárnap, hisz ha már megbeszéltétek és változott volna valami, akkor csak szólt volna, nem? Szerintem itt ronthattad el, de attól még nem kéne a hattyú halálát játszania neki sem, meg nem venni fel a telefont. Én úgy látom hogy kicsit túlreagálta, kérj tőle bocsánatot, töltsetek együtt egy kis időt aztán majd túlteszi magát a dolgon :)
2013. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!