Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek számít, hogy...

Fiúk! Nektek számít, hogy hány lájk van egy lány profilképén fészen?

Figyelt kérdés

Légyszi a kérdésre válaszoljatok, ne oltsatok le, hogy milyen gáz hogy minden a facebook körül forog, emrt csak eszembe jutott.

szóval mi a jobb szerintetek ha valakinek többszáz, vagy 40-50, vagy kb 10? vagy teljesen mindegy?


2013. júl. 13. 22:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

legjobb: nincs facebook


sok like: valószínűleg feltűnési viszketegségben szenved, az ismerősök megrovásban részesülnek ha záros határidőn belül nem érkezik like


kevés like: nem érdekli(manapság az is valami)

2013. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%

Fent sem vagyok.

Szerinted számít? :)

2013. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Az égvilágon semennyit. Amúgy én még nem láttam olyan embert - se élőben, se neten - akinek ez tényleg számított róla, csak legendákat olvasni, hogy valakinek a valakije ismert ilyet.

(és gyakori fészbúkhasználó vagyok, csak épp értelmes dolgokra)

2013. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen jó kis társkereső szöveg lenne: mások által sokat lájkolt... :)
2013. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
wáá utolsóóóó :D:D:D:D:D tényleg :D:D:D
2013. júl. 13. 23:28
 26/28 anonim ***** válasza:
44%

21-es.

nekem sok lájkom van, mégse szenvedek feltűnési viszketegségben, csak kedvelnek, gondolom azért lájkolnak..


de amúgy semmit se számít a lájkok száma :) (bocs, hogy lányként)

2013. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak kedvelnek? A legtöbb fiúnál a kedvelés azt jelenti, hogy megmártaná nagyon szívesen a himbi-limbijét a mézes puszedliben.
2013. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az egész lájk egy nagy baromság...

Max akkor ha nem keresel vele mert azt még megérteném.

De minek kell a lájk? Nem mind1 0lájk van vagy 100? Kinézi azt..Őszinte kérdés. Tegyük fel van 0 lájkod. Most lesz 100.Mi változik? Semmi...Csak annyi hogy húú ennek a gyereknek van 100 lájk a képén.És akkor mivan? Ugyan az van mint ha 0 lájk lenne csak más véleményel.De nem fog kommentet küldeni... Ha nem ismer az illető... Egész lájk egy nagy baromság.. Akinek meg van ilyen mit tudom én 10.000lájkuk vagy hack vagy profilképlájk oda vissza mert ennyire unják magukat. Ennyi.De ezt nem lecseszésből mondom.Csak nincs értelme a lájknak.Ha nincs oldalad amivel megkeresed magadat.Ezen picit gondolkozz el és te is rájösz hogy baromság.

2014. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!