Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak félrerakta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak félrerakta?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiért nagyon odavagyok. Volt egy barátnője, akivel szakítottak. Ezt egy közös ismerőstől tudom, mert egyébként a barátnő másik városban lakott, sose láttam. A közös ismerős mondta, hogy szétmentek, de részleteket nem mertem kérdezősködni, hogy ne lássa, hogy nagyon érdekel a dolog.

Azóta van másik csaja, szerintem az előző lány is tudja ezt, mégis állandóan ott nyüzsög a fiú facebookján, lájkolja a képeit, tisztára mintha még mindig a barátnője lenne. Egy lájk a mostanitó, egy az újtól, mindenhol ezt látni. Ez olyan gáz nem?


Szerintetek még mindig szerelmes a lány, vagy esetleg nem is igazán szakítottak, csak a fiú "félretette" a csajt? Szokása, hogy nem zár le rendesen ügyeket, hanem elő-előszed egy egy lányt, ha eszébe jut., Azok meg hülyék, mert ugranak.



2012. szept. 2. 21:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A mostani barátnő nem ismerősöm, ezért semmit se látok nála, amiből valami infóm lenne.
2012. szept. 2. 21:21
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem azért, mert régen még voltak legalább normális, kegyes kivégzési eszközök, mint pl. a Guillotine. Ma már csak a villanyszék van forgalomban, illetve a méreginjekció.

Habár az akasztás sem olyan durva, ha ügyesen végzik.

Remélem nem törlik a válaszomat. Tudom, hogy a különböző kivégzési módszerekre gondoltál burkoltan a kérdésen alapján.

2012. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es, mi van? :D :D :D
2012. szept. 2. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy lájkolja az exbarátja képeit, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy szerelmes belé... Te pedig nem vagy túlságosan elfoglalva másnak a magánéletével?
2012. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es, de igen, de mit csináljak, ha szerelmes vagyok a fiúba és idegesít, hogy a régi csaj még mindig ott nyüzsög.

mással is lehetne foglalkozni, de az vesse az első követ, aki mindig józan tud maradni minden körülmény közt. ilyen hülyék tudnak lenni a nők, de bocsásson meg a világ érte :)

2012. szept. 2. 21:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy mi a fact érdekel ez téged és miért nem alszol amikor holnap iskola van!
2012. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os, hogy miért érdekel? Lásd fentebbi válaszom. :)

Én már dolgozom, csak elbutított a szerelem. :D

2012. szept. 2. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
hu a köves idézet jó volt, erre eddig nem is gondoltam, pedig tényleg pont ide illik. KÖSZ! :D
2012. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az van hogy mind a két csajt szédíti úgy mond több vasat tart a tűzben, ezért likeolgatják a csávó képeit
2012. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, erre gondolok én is, hogy mégse mentek szét igazán, még mindig talonban van tartva a csaj. Csak kíváncsi vagyok, mások is így látják-e.
2012. szept. 3. 14:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!