Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon hány lájk a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon hány lájk a sok egy lány profilképére, ill. egy fiúéra?

Figyelt kérdés

Csak számot írjatok.

Így pl:

fiú:12

lány:24 stb.


Ez csak puszta kíváncsiság, h kinek mi a sok.


ui.Tudom, baromság a facebook, de ezt most ne írjáok ide 10 szer. köszi!


2012. okt. 31. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiú/lány: 1
2012. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Valamelyik kérdésnél jegyeztem meg, hogy a mai tiniknél milyen képek is vannak... sok a mellkasnál fotó push-up melltartókkal és arra kapja a "lájkokat". Fiúk meg az anyucitól kapott DC cipők meg stb sokaságára. Sőt. Aki életében még fekpadot sem látott, a pólót húzza fel a hasán és mutatja a csupasz anorexiás hasát. (ÉS FIÚ !) Borzalmas, hogy ezek bárkinek is tetszenek...

Kérdésedre válaszolva, helyszín függő meg tartalom függő. Ha érdekes helyen van lefényképezve, akkor nincs olyan hogy sok. Ha pedig olyan kép, amit a fentiekben leírtam, akkor nekem már az 1 is sok.

2012. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

fiú 25

lány 30

2012. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a másik kérdés, h mennyi a kevés? vagyis az meddig tart?
2012. okt. 31. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Baromság a facebook.

Baromság a facebook.

Baromság a facebook.

Baromság a facebook.

Baromság a facebook.

Baromság a facebook.

Baromság a facebook.

Baromság a facebook.

Baromság a facebook.

Baromság a facebook.

2012. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már vártam...;)
2012. okt. 31. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de nem bírom ki, hogy ne fejtsem ki a véleményem.:)

Nincs olyan, hogy sok és kevés, mert ez sok mindentől függ: az illető nemétől, korától, ismerőseinek számától, a kép milyenségétől.

Helyesen mondta az előttem válaszoló, manapság -és főleg a tinédzserek körében- a magamutogatós, extravagáns már-már rib@ncos képek a "menők". Egy-egy tükörbe vakuzó, csücsörítős képre nem ritka a 40-50 lájk. Fiúk esetében is ilyesmik a számok, csak ők másképp pózerkednek.

És a legironikusabb az egészben, hogy teljesen értelmetlen ez az egész. Senki se lesz több vagy kevesebb pár tucat lájk miatt.

De azért most válaszolok is:

20+

30+

2012. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

/Demotiváló/

Like: nem a profilkép alatti mennyisége dönti el milyen szép az illető!

2012. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egész pontosan 8 lányoknak pedig 32 b+:)
2012. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ, tényleg: kor, nem, minőség, ismerősök száma. Pl.: egyik ismerősömnek van 612 ismerőse, a profilképén meg 5 like. Nekem 595 ismerősöm van, és a profilképemen 120 like van. Anélkül, hogy írnék bárkinek is, hogy: like a profilképem, stb baromság. Másik ismerősömnek 1047 ismerőse, és a prof képén 195 like... szóval több ismerősöm likeolta az én képem, mint az övét, az ismerősök száma miatt, de ugye ez nem számít nekik.csak legyen rajta 200....
2013. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!