Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak az igazi férfiak? 21L

Hol vannak az igazi férfiak? 21L

Figyelt kérdés

egy szép nő vagyok, de normális, tehát nem nyomi, nem papucs hanem igazi férfit nem találtam eddig sehol.


szerintetek hol vannak? :)


2013. júl. 13. 19:02
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

amelyik olt, az nem tudom milyen alapon ítél meg...


#29

csak nem magadra vetted? :D

2013. júl. 13. 19:31
 32/47 anonim ***** válasza:
ezt fejtsd ki mitől férfi egy férfi neked :) Mert én annak tartom magam és még se találok olyan nekem tetsző nőt aki elfogadna az életvitelemmel együtt, tudna hozzám idomulni :)
2013. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Szerintetek melyik verzió fedi a valóságot? Kicsit javítottam a "21L" helytelen sírásán, de két verzió is kijött belőle.


1. Egy szép nő vagyok, de normális, tehát nem nyomi. Nem papucs, hanem igazi férfit nem találtam eddig sehol.


2. Egy szép nő vagyok. De normális, tehát nem nyomi, nem papucs hanem igazi férfit nem találtam eddig sehol.

2013. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Így a helyes.


Egy szép nőnek tartom magam. Nem normális, tehát nyomi. Igazi férfinak nem kellek.

2013. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 ájszíjú ***** válasza:
oszt konyhában otthon vagy-e?
2013. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
34-nek egy zsák zöld kesztyűt küldtem.
2013. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

"amelyik olt, az nem tudom milyen alapon ítél meg... "


Annak alapján, amit itt írsz.


Távol álljon tőlem, hogy elítéljelek, viszont annak, aki kevésbé toleráns, bőven nyújtasz támadási felületet, az biztos!


Szerintem gondold végig hogy mit beszélsz, mielőtt lenyomizol, lepapucsozol mindenkit. :) Nyilván ezer meg egy jó tulajdonságod van, viszont legalább annyi rossz is - ahogy minden embernek. Próbálj nyitottabb lenni. Add fel a berögzült védekezéseid, legyél nyitottabb és többször mondj igent. Akkor esetleg találkozol igazi férfival. :) Hidd el, mindenkiben lesz valami kivetnivaló! Nem fogsz olyat találni, akit pontosan a számodra gyártottak, mert ilyen nincs. Egyszerűen fogadd el, hogy az életedben magadra vagy utalva, ugyanis te vagy az egyetlen ember, aki örökre veled lesz. Más elhagyhat, mást elhagyhatsz, de ha magadat hagyod el, másban sem tudsz majd bízni. Egy kis nyitottság és tolerancia az ára annak, hogy belásd: átmosták az agyad. Millió ember van, akivel boldog lehetnél, és az egyetlen oka annak, hogy nem teszed, az az, hogy nem engeded meg magadnak.

2013. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

nekem kicsit ellentmondásos, hogy itt sírsz, hogy milyen jó fogás vagy, de úgy indítasz, hogy "nem nyomi"...

kicsit talán nagy az arc nem?

2013. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is egyszerűen arról van szó, hogy a kérdező nem tudja elfogadni, hogy Ő csak simán jó fogás, és nem hihetetlenül nagyon kvajó fogás. Pedig attól nem lesz jobb vagy rosszabb, hogy a párja milyen. Ez csak illúzió kb.
2013. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
az ellentmondásos inkább az, hogy ő jó csaj és okos is, de mégse kell senkinek:D
2013. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!