Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak az igazi férfiak? 21L

Hol vannak az igazi férfiak? 21L

Figyelt kérdés

egy szép nő vagyok, de normális, tehát nem nyomi, nem papucs hanem igazi férfit nem találtam eddig sehol.


szerintetek hol vannak? :)


2013. júl. 13. 19:02
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
0%
egyetértek #19-essel. te nem igazi férfi vagy, hanem pózer.
2013. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
41%
Miért? Egy nőre nem lehet mondani, hogy segg? Eddig tartott az egyenlőség?
2013. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne egy nő segg?
2013. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! mindenütt vannak, kortól függetéenül, azt hiszem itt az igényekkel van gond, a leírás megmutatta, mert azt emelted ki szép nő vagyok, sajnos ez kevés, ez elég figyelem felkeltésnek, de sok minden más is kell még, ez az én véleményem N
2013. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
0%
De, egy nőre akármit lehet mondani. Másik dolog, hogy mondod is:D Ha degradálni, lekicsinyíteni akarod és a szókincsed ilyen behatárolt, hogy inkább alpári és trágár szavakkal illeti meg, akkor azzal nem a nőt fogja megszégyeníteni, hanem saját magát. Olvass a sorok között.
2013. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfinak édeskevés az, ha egy nő szép.
2013. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

11-es jól írja hasonlóan gondolkodok,nem keresek kétségbeesetten nőt,nekem nem akármilyen nő kell,nem teszem be akármilyen csajba,ki kell érdemelnie a társaságom.

Egyben kell lennie,csinosnak,vékonynak kell lennie,igényesnek,nőiesen nézzen ki,legyen nyitott,bevállalós,járjon edzeni,szeressen szexelni.Legyenek céljai,humoros,jó kedélyű legyen.


Tehát eléggé széles a listám :D

Emellett nem küldök kétségbeesetten képet a farkamról,nem nyalok bőnyállal,nem vagyok papucs,nem kérek elnézést,nem fogok könyörögni egy nőnek sem,akinek nem tetszik az k...pja be,nem kérezkedek el,ha én valamit a fejembe veszek akkor nem érdekel barátnő és senki sem csak megyek :D :D :D

Ez kicsit erős volt :D


25Ffi

2013. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

lehet csak magad látod szépnek, nem gondolod? a seggezős meg egy majom, azért nem minden olyan pasi olyan :D

De talán tényleg nem itt kellene megkeresni azt akire vágysz, persze lehet szerencséd lesz :)

2013. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a "nyomi" verte ki a biztosítékot.
2013. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:

Egy kis szójáték:

Ha az "igazi" -ból levágjuk a két i-t, mi marad? Gaz(fickó).

Sajnos a sors eddig engem is csak az utóbbi fajtával hozott össze, de lehet, hogy én forgolódom rossz társaságban.

2013. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!