Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet behúzna a csőbe? ....

Lehet behúzna a csőbe? . Szerinted?

Figyelt kérdés

Társkereső, majd Skype.. 3 tali másnaponta, majd eltünt 5 napra. Nálam aludt (tényleg csak alvás) és azóta skype minden nap, kivéve (péntek úgy volt, megint itt alszik- de nem ért rá) szombat-óta semmi. Másik városban dolgozik, most jött vissza. A tkeresőre rakott fel 2 új képet, megváltoztatta a profilképét. Másik tkeresőn is fent van, ahová feljár.. A találkozások alkalmával nem eröltet semmit, tényleg úgy tünt, normális dolgokra vágyik.. Azt gondolom, míg engem nem keres, addig a soron következővel van.. Elég kiábrándító a helyzet, sőt...

SZERINTED? (33/N ,ő 39/F)



2013. júl. 7. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akikre te gondolsz, de ők sajnos nem jönnek be neked.
2013. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nincs sok elvárásom, de ha én nem vagyok szétesve, legalább ő se legyen.. Elég érdekesek a mai férfiak..

Elhagyják magukat... A hozzáállásuk is furcsa dolgokhoz...

2013. júl. 7. 14:16
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ő sem az a kimondott "zsáner", de megfogott benne a belső.. Ami lehet csak egy kitalált és jól tálalt hazugság...
2013. júl. 7. 14:24
 14/14 anonim válasza:
Én egy rendes férfi vagyok 35 írj rám :-)!!!
2014. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!