Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszek neki? akkor miért nem...

Tetszek neki? akkor miért nem lép? Miért ilyen tehetetlenek mostanában a fiúk? :/

Figyelt kérdés
van gy srác, már majdnem 3 éve ismerem, először suliban szemeztünk majdnem egy évig, de persze azért nem szólított volna meg egyszer sem..(azt hozzá tenném akkor bnője volt még) utána nyáron is én jelöltem be, utána ő írt, beszélgettünk bókolt stb..valamikor szakított a bnőjével, de azután sem lépett komolyabban felém..azóta már másik suliba járok, de kb pár havonta rám ír h mi van velem, de rég beszéltünk..akkor beszélünk kicsit 1-2 napig aztán semmi..ez van kb 2 éve és már nagyon unom..ha tetszek neki miért nem lép? vagy ha nem tetszek neki akkor hagyjon békén..egyik nyáron találkoztunk, ott átkarolt..de ennyi és utána sem beszéltünk, pedig írtam neki, de tőmondatokban válaszolt..én vagyok a rossz emberismerő, vagy tényleg ilyen bonyolultak a férfiak? vagy csak ő? már nem is tudom h összejönnék.e vele,...annyi huza-vona volt, már unom :/ de mégsem tudom elfelejteni valamiért..pedig jobb lenne :/ nem vagyunk egymásnak teremtve, ezért meg ilyen nehezen? ha olyannal találkoznék akivel összeillünk vele könnyebben menne?

2013. jún. 14. 14:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
utolsó, én ezt látom, sok sok más ismerősemnél is, mindenkinél a lány kezdeményezett. sajnálom, ha te nem ilyen vagy, amúgy kérdés, és nem kijelentés volt, ha már írni nem, olvasni tudj :)
2013. júl. 7. 17:42
 12/15 anonim ***** válasza:

hasonló itt is.. minden nap beszélünk, havonta találkozunk (bár most már 2 hónap is eltelt az utolsó óta.. ) kb 9 hónapja ismerem


Amikor ti találkoztok csak karolás van? közben simogat? comb simogatás, ilyesmi nincs? miről beszélgettek? vagy csak egy találkozó volt? nem lehet, hogy ott rontottál el valamit? (te is túl visszahúzódó voltál például?)

2013. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
csak egyszer találkoztunk, akkor átkarolta és simogatta a derekamat, mindenféléről beszéltünk, suliról, emberekről, közös ismerősökről, filmekről, kicsit bókolt, azért egyikünk sem vallott szerelmet..nem tudm mi lehetett a baj, mert tök jó volt, vagyis folyton beszélgettünk nagyon jól elvoltunk, szóval nem éreztem, hogy elrontottam volna valamit. általában viszahúzódó vagyok, de nkább csak idegenekkel, és tényleg tök jól elvoltunk, észre se vettem, hogy kb 5-6 óráig elvoltunk..ő s közvetlen volt..és ezért nem is értem, talán azt várta, hogy én hívjam el utána..nem tudom, mindenesetre, neked azt tanácsolom, hogy lépj, ha nem jön össze ez van, de ne csináld ezt, amt én, hogy több évig egy emberrel szerencsétlenkedsz :/
2013. júl. 7. 19:10
 14/15 anonim ***** válasza:

Amikor meg lépek, akkor meg olyan, mintha megijedne. pl. céloztam, hogy találkozhatnánk, mondtam neki, hogy remélem van bérlete a nyárra is, de csak azt írta, hogy reméli lesz.. ez 1 hónapja volt.. :D meg volt több ilyen kisebb lépés, ha ezt annak lehet nevezni. de ha ezeket sem veszi fel, akkor hogyan merjek nagyobbat lépni? nem akarok beégni sem :/

Szerintem nálam is a visszahúzódás lehet a baj. Gondolom elege van, hogy nem viszonzom élőben az öleléseket, simogatásokat. De nekem meg több találkozóra lenne szükségem ehhez. Ő meg ha ezért nem akar, akkor ez egy ördögi kör :D Amikor 1 hónap után találkozunk, akkor meg megint egy kis idő, amíg hozzá szokok, hogy vele vagyok. Ha mondjuk hetente találkoznánk, biztos hamarabb ellazulnék, és engednék. Lehet, hogy nálad is ez volt a baj, de az is lehet, hogy nálam sem ez :D

2013. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
tudod a mostani fiúk gyávák.. régen az volt egy férfiben a szép és jó hogy bátrabb volt mint egy nő és oda mert menni ismerkedni udvarolni.. de tudod a mostani fiúk többsége közösségi oldalakon ismerkedik és ott kérdez rá hogy járunk e na ez a gáz.
2013. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!