Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régebben is ennyit játszottak...

Régebben is ennyit játszottak a pasik a nőkkel, vagy ez csak mostanában lett ilyen gyakori?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátnőmet és engem is az elmúlt 1-2 évben folyamatosan csak hülyítettek a férfiak, úgy tettek mintha akarnának valamit,minden ment a módján pár hétig, aztán egyik percről a másikra meggondolták magukat, eltűntek stb.

Lehet, hogy csak mi fogjuk ki a rossz férfiakat, de nem így vettem észre.

20/L



2013. jún. 6. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lesz ez még rosszabb is.most tanuld meg, hogy semmi komolyat nemm érdemes várni toluk!
2013. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ez nem így van... egysszerre több lány van a képben és nem rád esett a választás :D csak nem értesített.
2013. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez fájt kedves első :(

Akkor az meg miért van,hogy én rendes vagyok hozzátok és mèg csak le se szartok?

Vannak még rendes pasik.Csak kevesen.Kérdező most ismerd ki a pasikat mert később kiszürheted őkt

2013. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem én nem vagyok a barátnőd, mégis ez történt velem! Teljesen ugyanez.


1,5 hónapig ment a hülyítés, teljesen beleestem, na mondom végre lesz egy normális kapcsolatom, erre elkezdett hanyagolni, majd dobott is engem. És elkezdi hogy én vagyok a hibás. Közben meg a drágám összejött egy másik csajjal. Sőt, az lehetett hogy több lány is képben volt nála és egy másik volt a befutó. Komolyan mondom rosszul vagyok ettől....


22/L

2013. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
É
2013. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én inkább azt kérdezném, hogy régebben is ugyanennyit játszottak a nők a férfiakkal?


Mert nekem meg az a tapasztalatom , hogy a nők bántják a férfiakat mostanában. Csak ezt ők észrese veszik mert nekik mindent lehet, bezzeg ha nekik összetörik a szivecskéjüket az alfák akkor már megy a zokogás..

Szánalmas

2013. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez fájt kedves első :(

Akkor az meg miért van,hogy én rendes vagyok hozzátok és mèg csak le se szartok?

Vannak még rendes pasik.Csak kevesen.Kérdező most ismerd ki a pasikat mert később kiszürheted őkt


:-( Hozzám nem vagy rendes. :-P



Kérdező: csak azt lehet hülyíteni, aki hagyja.

2013. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja és ez a srácokra is igaz. Tényleg csak azt lehet hülyíteni, aki hagyja magát.
2013. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Legyek hozzád is rendes?:)

De am tényleg most tapasztald ki milyen az ha hülyítenek,és később ha jön egy rendesnek tűnő srác akkor várj a dolgokkal és figyeld őt

2013. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen légyszi, megérdemlem. Cserébe én is rendes leszek hozzád.

Az én sztorim az, hogy előzőleg egy elmebeteg f@sszal jártam, de nem nagyon tűnt fel, viszont elszakadt a cérna, amikor megcsalt, akkor kiraktam. Aztán 5 hónapig senkit sem engedtem közel, most viszont egy átkozottul klassz sráccal vagyok. Igazi jógyerek. Komolyan. Ott segít, ahol tud, szorgalmas, vicces, jófej, nem kötekedik, csak heccből, szeret, odafigyel rám, minden a legnagyobb rendben. Ja és még süttit is csinált nekem. :-)))

2013. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!