Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régebben is ennyit játszottak...

Régebben is ennyit játszottak a pasik a nőkkel, vagy ez csak mostanában lett ilyen gyakori?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátnőmet és engem is az elmúlt 1-2 évben folyamatosan csak hülyítettek a férfiak, úgy tettek mintha akarnának valamit,minden ment a módján pár hétig, aztán egyik percről a másikra meggondolták magukat, eltűntek stb.

Lehet, hogy csak mi fogjuk ki a rossz férfiakat, de nem így vettem észre.

20/L



2013. jún. 6. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És még így sem általánosítok, mert tudom, hogy csak az az egy volt ilyen, nem minden férfi csinálja ezt.
2013. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

utolsó akkor szerencséd volt-én nem igen bízok meg a pasikban..ha vki közelít hátsó szándékokat keresek..

és elítélem ha ránézésre rossz kislánynak gondolnak-de akit megkedvelek azt nagyon tudom szeretni..

2013. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sokan azt mondják,hogy a nők is ugyanúgy játszanak,sőt, de én ezt nem vettem még észre,pedig elég sok ember életével képben vagyok ilyen téren... Viszont az ellenkezőjéről sok példát tudnék.
2013. jún. 6. 21:58
 14/19 anonim ***** válasza:
12# nem szerencse, hanem bizonyos fokú intelligencia kérdése.
2013. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
túl rosszfiúkkal kezdesz biztos :D
2013. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Csajok: a képlet nagyon egyszerű: ha egy férfi jól érzi magát melletetek, akkor megtart. Ha nem, akkor viszlát. Ennyi. Ideje magatokba is nézni.....
2013. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyébként elárom a leggyakoribb gond a 20 éves csajokkal, hogy rengeteget problémáznak. Minden kis sz@rból elefántot csinálnak meg azt hiszik nekik minden jár, csicskáztatnák a pasit. Kell pár év mire rájönnek, hogy nekik is oda kell tenni magukat.
2013. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nyílván ha csak a külsőd ér valamit akkor megunnak pár hét alatt, nincs ebben semmi különös. Egyébként a lányok is ugyanezt csinálják és tényleg szánalmas hogy azthiszik nekik mindent lehet, hányingerem van a hisztis p*csáktól
2013. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdező?! Pont hogy a nők csinálják ezt a férfiakkal! (Pl. velem)
2013. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!