Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszek neki? akkor miért nem...

Tetszek neki? akkor miért nem lép? Miért ilyen tehetetlenek mostanában a fiúk? :/

Figyelt kérdés
van gy srác, már majdnem 3 éve ismerem, először suliban szemeztünk majdnem egy évig, de persze azért nem szólított volna meg egyszer sem..(azt hozzá tenném akkor bnője volt még) utána nyáron is én jelöltem be, utána ő írt, beszélgettünk bókolt stb..valamikor szakított a bnőjével, de azután sem lépett komolyabban felém..azóta már másik suliba járok, de kb pár havonta rám ír h mi van velem, de rég beszéltünk..akkor beszélünk kicsit 1-2 napig aztán semmi..ez van kb 2 éve és már nagyon unom..ha tetszek neki miért nem lép? vagy ha nem tetszek neki akkor hagyjon békén..egyik nyáron találkoztunk, ott átkarolt..de ennyi és utána sem beszéltünk, pedig írtam neki, de tőmondatokban válaszolt..én vagyok a rossz emberismerő, vagy tényleg ilyen bonyolultak a férfiak? vagy csak ő? már nem is tudom h összejönnék.e vele,...annyi huza-vona volt, már unom :/ de mégsem tudom elfelejteni valamiért..pedig jobb lenne :/ nem vagyunk egymásnak teremtve, ezért meg ilyen nehezen? ha olyannal találkoznék akivel összeillünk vele könnyebben menne?

2013. jún. 14. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalma a srácnak.
2013. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lépj te :) nekem is ez volt nyáron ismertem meg egy srácot bár mi nap mint nap beszéltünk 1 hónapba 1x taliztunk én ezt meguntam h nem lép és nem kerestem beletelt két hét újra keresett kérdezte h mi a bajom mondtam neki h unom h nem lépsz meg ezek ekkor átjött hozzám mindig aztán megint nem lépett semmit így ment ez január elejéig. januárba lejött hozzám és mondtam neki h vagy lép és velem lesz mert én tudom h vele akarok lenni vagy hagyjon békén és keresek mást... majd ott abban a percben lépett is és azóta együtt vagyunk :)
2013. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát azért nem akarok ilyen ultimátumot adni neki..meg hogy veszi ki az most magát, nem is tudom biztosan h tetszem-e neki :( de amúgy nektek is volt olyan,(akár jártatok vele) hogy egyszerűen nem tudtátok elfelejteni..mindegy milyen régen volt..de olyan szar, mert már nem is biztos hogy járni akarok vele, olyan bizonytalan..ss félnék, hogy a kapcsolatunk is ilyen lenne..de másokat meg nem érzek elég jónak..hozzá képest..áá xD
2013. jún. 14. 14:33
 4/15 anonim ***** válasza:
jaj, én is ilyen helyzetben vagyok. nem értem a férfiakat!!! van valaki, aki szinte ugyanezt csinálja velem. néha egyértelműen jelét adja, hogy tetszem, aztán meg menekül, vagy mi... én meg csak bátorítom meg minden. komolyan, mi ez??? nincs senkije, ez 1000%. már én is visszakozok, mert már nem tudom mire vélni, és nem akarok az agyára menni az állandó bátorítással, hátha közben már nem tetszem neki, vagy nem tudom... áhhh
2013. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mintha csak magamat olvastam volna, utolsó, vagy mondjam inkább sorstárs? :D
2013. jún. 23. 23:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csajok annyira sír mindenki az egyenjogúság miatt itt az alkalom lépjetek ti!!! (Bátortalan Pasi)
2013. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó, lehet, hogy ő is ugyanennyire össze van zavarodva miattam? egyszerűen lépjek, és akkor majd meglátom tetszek-e neki? (bátortalan lány)
2013. jún. 24. 00:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából magamból kiindulva én örülnék ha egyszer a csaj lépne. (nállam mondjuk tuti genetika anyám ment oda apámhoz annó...)
2013. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi! már sajnálom, hogy általánosítottam, ugyanúgy lányok is fiúk is félnek az elutasítástól...
2013. jún. 24. 00:53
 10/15 anonim válasza:
Szerintem nem ér meg ennyit sem a srác.Nekem is volt egy ilyen helyzetem.nem tettem semmit,végül mindenért én lettem a hibás.Az a kérdés,hogy te érzel-e vagy éreztél-e valamit iránta?ha nem,akkor tárgytalan az ügy.ne szaladj olyan szekér után ami úgy sem esz fel.tudom rossz most ezt igy kimondani ,de nem szabad.Lesz még 100000 pasi,aki bármitmeg fog tenni érted,s akkor fog ráébredni ,a kedves bátortalan fiú,hogy mekkorát bukott.Lehet,hogy nem most,de 1 év múlva eggyütt lesztek.ezt senki sem tudja.de ne add meg neki az esélyt,hogy megalázzon.ha nem keres,te se keresd.ennyi,s idő múlva észhez tér.
2013. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!