Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön található...

A társkeresőkön található pasik tényleg olyan bénák?

Figyelt kérdés
Mindig az volt a véleményem,hogyha egy pasi arra kényszerül, hogy oda feltegye magát, akkor csak nyomi lehet, aki nem tud élőben ismerkedni.Kíváncsiságból felnéztem egy-két ilyen oldalra, és persze, rengeteg szörnyűséget láttam, de azért voltak olyanok is, akik egész jól néztek ki.Szóval, az lenne a kérdésem, hogy ők miért regisztrálnak oda?pláne 20évesen.
2013. jún. 8. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is társkeresőzök, és nem vagyok béna.
2013. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Pretty_Fighter ***** válasza:
Sok jó pasit ismertem meg társkeresőn,akik nagyon is rendben voltak külsőleg és belsőleg is!:)
2013. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"akkor csak nyomi lehet, aki nem tud élőben ismerkedni."


Ha ez a pasikra igaz, akkor a nőkre is az??

2013. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom alapján háromféle pasi van a társkeresőkön:


1. aki azt hazudja, hogy akar párkapcsolatot, közben meg nem. sőt ők szexkapcsolatot sem akarnak, mert idióták.

2. aki görcsösen akar párkapcsolatot. ők a piócák, akiket az első randi után soha többé nem fogsz tudni lekoptatni, akkor sem, ha nem történt semmi. ők már a leveleikből felismerhetőek. tízmillió kérdést tesznek fel, mindent tudni akarnak, hány szőrszál van rajtad, mikor menstruálsz, stb.

3. aki szexkapcsolatot akar. ők gyorsan a tárgyra térnek. gyorsan, értsd 2 perc után a vaginádról van szó.


soha többé nem megyek fel egy társkereső oldalra sem, inkább egyedül maradok.

2013. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Én egyszer regisztráltam fel, de aztán meglátva a női felhozatalt, gyorsan töröltem is magam. Szerintem így van ezzel más is.
2013. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én is fent vagyok mert nem járok olyan helyekre ahol lehetne ismerkedni ;)

bár sok értelme nincs mert bár a csajok nagy részének szimpi vagyok és beszélgetünk is de a végén mégse jön össze semmi a kis trükkök miatt..

2013. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
milyen kis trükkök miatt?
2013. jún. 9. 08:12
 18/18 anonim ***** válasza:

Sok beszélgetés után derül ki hogy csak chatpartnert keresett. Akkor van aki közbe másik 10 pasival beszélget és a végén másikat választ, bár ezt nem közli csak simán lelép, van aki megunja mert túl sokan zaklatják és törli magát..


Van aki bár megbeszéltük elfelejt eljönni a randira:D

szval vannak vicces esetek :D


ennek ellenére már volt társkeriről 2 bnőm is :) mindig neten ismerkedem mert élőben nem járok olyan helyekre ahol lehetne, egyszerűen nem szeretem az olyan helyeket, ennek ellenére állítólag olyan normális csávó kinézetem van (legalábbis volt bnők szerint) és állítólag ezért írkálnak vissza a csajok :D

2013. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!