Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön található...

A társkeresőkön található pasik tényleg olyan bénák?

Figyelt kérdés
Mindig az volt a véleményem,hogyha egy pasi arra kényszerül, hogy oda feltegye magát, akkor csak nyomi lehet, aki nem tud élőben ismerkedni.Kíváncsiságból felnéztem egy-két ilyen oldalra, és persze, rengeteg szörnyűséget láttam, de azért voltak olyanok is, akik egész jól néztek ki.Szóval, az lenne a kérdésem, hogy ők miért regisztrálnak oda?pláne 20évesen.
2013. jún. 8. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A külső nagyon fontos, de nem minden...legalábbis egy kapcsolat kialakításához. Lehet, hogy az illetőnek van egy jó, megfelelő megjelenése, de közben meg lehet, hogy IQ-fighter, vagy csak irritáló a stílusa...a másik eshetőség, hogy csak kamuképek :D
2013. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen kb. annyira mint a nők.
2013. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Őket én nem nézegetem :-)
2013. jún. 8. 20:59
 4/18 Pain for Pleasure ***** válasza:

Ettől még nem bénák, legalább tesznek valamit az ügy érdekében.

Sokan meg csak szex kapcsoltatot keresnek.

2013. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem, csak valószínűleg pont annak nem írtok vissza abból a 100000000000000-ből aki rátok ír akinek kéne , dehát ez Murphy törvénye.
2013. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezt a netes ismerkedős dolgot nem úgy kell elképzelni, hogy akik ott vannak, csak így ismerkednek. Nem, ez csak egy lehetőség az ismerkedésre.


Szerintem nagyjából egyezik az arány a fiúknál/lányoknál a "nyomiságot" illetően, ezek az arányok sztem kb ugyanolyanok, mint az utcán :D


Amit én tapasztaltam, az az, hogy sok a bunkó, sokan másnak mutatják magukat, mint amilyenek. Illetve kb mindenki a fotó alapján ítéli meg a másikat, amely nem biztos, hogy célravezető, pl. egy kevésbé jó fotó esetén.


De igazán úgyis csak élőben derül ki, hogy ki milyen. Onnantól kezdve, hogy személyesen találkoznak a felek, tök ugyanaz minden, mint a "normál" ismerkedésnél.

2013. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem bénák egyáltalán és még nyomik sem.Egyszerűen nem jött össze nekik,és a mai világban egyre több ilyen van,ilyen egyszerű a dolog magyarázata.
2013. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező itt most várhatsz reális válaszra, de úgyse fogsz, mert most megsértettél egy csomó pasit, aki társkeresőn van és felismerte, hogy tényleg nem valami sikeres élőben.


Általában viszont tényleg ez a szomorú igazság. Nagyon sokan nehezen ismerkednek élőben.


Akik jól néznek ki, meg szerintem vagy nagyon válogatósak és nem találnak olyan lányt a környezetükben, ami nekik megfelelne vagy nem komoly kapcsolatot keres, de akár önfényezés miatt.

Egyszer voltam fent és nagyon sokan csak barátkozni voltak fent... az is meglehet.

2013. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sajnos van sok - ahogy mondod - nyomi, meg bunkó, beképzelt, meg segg hülye, meg erőszakos is, de az az igazság, hogy a lányok részéről is.


Ki kell fogni! Ahogy az életben is.


Társkeresőn talán hamarabb szűrhető a lelkileg defektes!

2013. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom én bántani őket :-( Különben is, mondtam, hogy voltak olyanok is, akik egész jól néztek ki, és biztos vannak tök jó fejek is :-) Csak időbe telik, mire megtaláljuk őket.
2013. jún. 8. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!