Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a kukkantásért akar mindenk...

Mi a kukkantásért akar mindenki itt ismerkedni?!

Figyelt kérdés
hát de komolyan, ott a facebook stb, mia tökömért itt?

2013. jún. 7. 09:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én se úgy gondoltam, hogy mindenki úgy találja meg a párját, hogy egy szűk folyóson belefut a csaj meg lassított zenére bevonul és első pillantásra egymásba szeretnek. De ez szerintem már a legalja, az oldal címe is "gyakorikérdések" nem pedig "gyakoriismerkedések".
2013. jún. 7. 10:07
 12/21 anonim ***** válasza:
én vagyok az oka, mindenki engem akar
2013. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
na, ezt olyan nehéz volt kinyőgni? csak ennyit akartam tudni!
2013. jún. 7. 10:16
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért fáj ez neked. Én több emberrel is megismerkedtem itt és a mai napi beszélek velük.

Szerinted a társkereső oldalak jobbak??? Vagy netalán discoba ismerkedni??? ott se sokan mennek tartós kapcsolatra. Mindenki ott ismerkedik ahol tud. A facebookot se nagyon társkeresésre találták ki hanem kapcsolattartásra. Vagy te keresgéled az embereket és aki szimpatikus bejelölöd ismerösnek???:D

2013. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem, csak én általában élő ismertség után szoktam elkezdeni a virtuális sexet:DDD
2013. jún. 7. 10:22
 16/21 anonim ***** válasza:
az milyen? Megdugod az usb csatlakozót, vagy hogyan? :)
2013. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
kicsit ráélvezem az alaplapra, és közbbe hallgatom ahogy a hangfalam kélyesen nyőg ;)
2013. jún. 7. 10:31
 18/21 anonim ***** válasza:
Najó, de jól bánj vele :DD Finoman, neki is van szíve :DDD Ne csak kihasználd! :D
2013. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
nyugi, előtte veszek neki egy mélynyomót, biztos ami biztos, hiszen tudja jól hogy mélyen fogom nyomni ;)
2013. jún. 7. 10:42
 20/21 anonim ***** válasza:

mert egy hülye kocka vagyok


szia F19

2013. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!