Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a kukkantásért akar mindenk...

Mi a kukkantásért akar mindenki itt ismerkedni?!

Figyelt kérdés
hát de komolyan, ott a facebook stb, mia tökömért itt?

2013. jún. 7. 09:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, de van kedved velem ismerkedni? :)
2013. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hááhhháá:D ird le egyáltalán ki vagy, aztán azzal megismerlek, amivel pont azt igazolom ami maga a kérdésem
2013. jún. 7. 09:33
 3/21 anonim ***** válasza:
Ahha! Szóval te is hajlandó lennél itt ismerkedni.. Ezzel magad ellen beszélsz :D
2013. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát én ezt az oldalt kimondottan azért használom, hogy unaloműzésként nézzek egy-két debil kérdést, amin tudok röhögni, csak akkor a nagy keresések közepette észreszoktam venni hogy valakik itt kétségbeesetten ismerkedni, barátkozni akarnak, nem ellenzem, de szerintem nem ez az oldalt a legalkalmasabb erre, ezért nem értem:D
2013. jún. 7. 09:48
 5/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedni ott szokott az ember, ahol a legtöbbet tartózkodik. Van aki a munkahelyén, van aki a facebookon és van aki itt. Miért baj ez?
2013. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 acelsziv ***** válasza:
Mert ez az oldal egy horpadás a net felületén, ahová a szél összehordja a lúzereket, akiknek már mindegy, csak valami legyen. Szóval próba szerencse alapon, hátha belebotlanak egy ellenkező nembeli lúzerb megpróbálják :)e
2013. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ők nem csak itt próbálkoznak, hanem itt is. Bíznak a csodában :D Bár azt én sem értem, hogy miért írnak ki ilyen ismerkedős kérdéseket, miért nem írnak inkább rá olyanra, akinek tetszett egy válasza, és akkor az ismerkedés sem olyan erőltetett lenne. Bár így célirányosabb, az biztos. :D
2013. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ha valaki kétségbeesetten itt írogat megtalálja az igazi. Előbb is néztem "Írjatok rám. Józsi vagyok. (Írni fogtok?)" Hát komolyan, ha valami ilyesmi srácra ráír itt valami csaj, az vagy az utolsó lány lesz a földön, vagy hasonlóan kétségbe esett lúzer, vagy pedig egy szopatás áldozata lesz Józsi barátunk
2013. jún. 7. 09:59
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a lúzerek szeretnének itt ismerkedni, hanem azok akik nem akarnak prémiumot venni mindenféle gagyi társkeresőre.

Az ember különben is ott ismerkedjen, ahol csak tud. Soha nem lehet tudni hol találja meg a párját.

2013. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az a kérdés trollkodás volt :D nem kell mindent komolyan venni, itt meg főleg nem :D

Én pár hete regeltem, mert hajnövesztés-mániás vagyok és oda irogattam, de vhogy betévedtem ebbe a kategóriába és ide is elkezdtem irogatni a véleményemet, páran rám is írtak, 2vel napiszinten tartom a kapcsolatot. Sose hittem volna, hogy neten keresztül fogok kialakítani kapcsolatokat. :D

2013. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!