Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék magamnak...

Hol találhatnék magamnak feleséget?

Figyelt kérdés
Huszonévesként úgy érzem elérkezett az idő ehhez. Sosem érdekeltek az egy éjszakás kalandok, voltak már barátnőim, nem érdekel ki gondol szűznek. Tapasztalt vagyok a szexben is, és a párkapcsolati dolgokban is. De a mai lányok nem azok a megfogom a fakanalat típusú lányok. Jobban isznak, mint apáink...:D
2013. jún. 3. 01:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
esküvőn
2013. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Ugyan miért lenne hülye hozzáállás?

Azért,mert szeretne megállapodni?

A saját példámat tudom erre mondani. Bár én nő vagyok..

Sokáig "kutattam a nagy ő" után reménytelenül,mert mindig sikerült kifognom valami idiótát. Nem kimondott férj keresésen voltam, de úgy voltam vele, ha megtalálnám,akivel minden jó, engem nem érdekelne, hogy manapság nem divat a házasság és a barátnőim minden hétvégén buliznak,isznak,pasiznak..

Tök véletlen, felkeveredtem egy társkeresőre, és ott megismertem a jelenlegi férjem. Egyikünk se "nyomi", szóval nem azért mentünk társkeresőre, és mellesleg az eltérő életvitelünk mellett, nem valószínű,hogy valaha találkoztunk volna ezen az opción kívül. Most várjuk az első babánkat. Amúgy pedig mindketten 27 évesek vagyunk.Imádom Őt, és hálát adok azért a percért,amikor rátévedtem arra az oldalra .:)Szóval,igaz a mondás, hogy majd váratlan betoppan a feleséged! Úgy,ahogy nem számítanál rá! :) Ne add fel, valahol már vár a másik feled! :)

2013. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem kéne agyatlanul általánosítani, pláne, hogy ha annyira sem vagy értelmes, hogy itt kelljen kérdezősködnöd ilyenekről. Paraszt.
2013. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
itt nem az a baj, h te komolyan fogod fel, hanem h beskatulyázod a nőket. pedig már rég kivívtuk az egyenjogúságot:D
2013. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
3kg aranyért rendelhetsz magadnak egyet az araboktól.
2013. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi a dologban a rossz hozzáállás?


Találni akar magának egy FELESÉGET. Szerinted ez normális? Nem egy lányt, akibe beleszeret, és 2-3 év kapcsolat után elveszi, hanem egy feleséget, akinél ráadásul az a kritérium, hogy tudjon főzni. És mindeközben még le is nézi a mai lányokat.


Feleséget a 3. világban szokás "találni", fejlettebb kultúrákban a szerelem következményeként szokott bekövetkezni a házasság.

2013. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, qrvára nem értettétek meg a kérdést.

Nálam a feleség fogalmába az is beletartozik, hogy 2-3 évig járok vele, mivel szerelemből tenném ezt, és feleségül is szerelemből venném. Csak én komolyan gondolom ezt. Voltak már nőim, befürödtem velük, persze biztos én is hibáztam, ki nem? De a főzés nem kritérium, csak jó, ha házias. Ennyi hülye embert itt :D

2013. jún. 3. 14:58
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ennyi hülye embert itt "


Mondja ezt egy olyan, ki egy noname oldalon, névtelenül keres magának feleséget.

2013. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!