Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék jó angolos...

Hol találhatnék jó angolos csajt, aki eltöltene pár hetet amolyan barátnőként az egyik külföldi ismerősömmel aki a nyáron jön magyarországra?

Figyelt kérdés

Júliusba jönnek többen is, mi a fiúkkal jól elleszünk de neki meg jó lenne egy kedves ,barátságos pesti lány aki nagyon perfect angolból és tudnának csajos programokat szervezni.

Lehet hogy lenne egy külföldi út is, jó lenne ha oda is el tudna jönni, természetesen neki minden költségét mi állnánk.


2013. máj. 24. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves kéne?
2013. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
baráti kör?
2013. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy nem akad valami haverod aki ne beszélne angolul. manapság már két nyelvvizsgával jönnek ki az emberek a középiskolából
2013. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért kiírhattad volna, hogy hol laksz, vagy hol kéne, mert így elég nehéz megmondani ne érzed az iróniáját?...
2013. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja pesti, jó mostmár látom, átfutottam felette, bocs.
2013. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"nem hiszem el, hogy nem akad valami haverod aki ne beszélne angolul. manapság már két nyelvvizsgával jönnek ki az emberek a középiskolából"


Nem feltétlen jelenti azt, hogy tudják is a nyelvet... :P

2013. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most csaj hiány van vagy ti nem beszéltek angolul. De ha meg nem beszéltek angolul akkor hogy ismerősöd??
2013. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én kicsit tudok, meg haverok tudnak , de mi a fiú társasággal leszünk többnyire, ő meg egyedül lesz lány (egyikük barátnője) és jó lenne ha nem mindig pasikkal lenne körülvéve. Legalábbis én így szeretném :) Több hét pasikkal összezárva elég fárasztó lehet sztem :D

Egyébként olyan 18-22 közötti lenne jó mert ő 18 éves és a komolyabb lányok közé tartozik :)

És én is csak akkor leszek pesten amig ők is, így vidéki ismerőseim vannak csak bár angolul ők se nagyon tudnak :D

2013. máj. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!